Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisorii - cei care aduc mereu primavara!!! (58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!!!!Sunt aici Ely multam de tratatie!Sa ai spor la treaba![pup] Vad ca momentan functioneaza netul,asa ca sunt prin zona.Azi sunt nori la noi si mi se pare rece afara.Offf nu se mai incalzeste o data si sa ramana constant?[bang] Dupa amiaza merg la scoala,asa ca diseara nu am sa apar,dar mai vorbim in cursul zilei. Sa aveti o zi buna! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza! Am avut o noapte obositoare. M-a trezit Bogdan apropae din ora in ora si a supt la greu. Dimineatza m-am trezit si am ras un kg de apa si deja ma simt rau.( Nu credeam ca exista intoxicatia cu apa). Cuscra stai linistita de somnifere si antidepresive nu se pune problema deocamdata .Dr Bogdan nu imi da voie. Atunci asa a impus situatia. Acum stiu ca e de la oboseala. Si de la nehidratare corespunzatoare. Azi si la noi este inourat azi asa ca nu ies la plimbarea in jurul blocului , dar vom pleca la cumparaturi si sa il tundem pe Bogdan. Bafta la scoala azi. Cand am facut rezwervarile pentru vacantza de vara am facut si pentru inca o familie cu 1 copil . Rezervare adica ocupat bilete ( platit jumatate). Dar ei nu mai pot merge. E cineva interesat sa mearga in Bulgaria. Bonusul ( sau dezavantajul[:D] )e ca mergem si noi . Perioada este 20 iunie -30 iunie. Deci 10 zile , cu transport privat ( adica fiecare cu a .......hmm........ cu masina personala)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hy ! [pk] Acum am ajuns acasa si merg repede sa pap ceva ca am o foame .[pofta] Cryna , nu mai pui nik de papa ?[q]Merg sa imi fac repede o salata gen bulgaresaca ca am pofta ... de fapt in ultimile zile am bagat zilnic salata .. cu de toate . Pupici si revin.[pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello [hia]! Reusii sa apar si io pe aici [:D]... macar cat sa dau si io raportul [:)]... Deci... 1. a auzit vreo careva pana acum de "crap topless" [:-)))]??? Ca, furam dimineata in piata... avuram pofta de peste la pranz [yum]... si pe sigla unui producator de la pescarie asa scria: "Crap Topless... Larga Jijia..." [:)] [:)]... mno, m-am gandit io ca e crapul ala fara solzi dar, chiar asa sa-l denumeasca??? [:-)))]... frate-miu zicea ca, poate are tate [striptis]... si nu stim noi [:D]... si, iote ce mi-a iesit la un "search" pe "google": http://www.evenimentul.ro/articol/la-piscicola-sa-iasi.html ... dap, e crapul ala fara solzi pe care asa l-au denumit crescatorii piscicoli ieseni [:D]: "crap topless"... hi, hi, hi... cica e unicat, e doar la noi [:)] crapul asta fara solzi... mno, [:-@]... 2. poznasul a primit o invitatiune la ziua unei colege de la gradi, una din admiratoarele lui [olala]... pt. dumininca viitoare, pe 25... deci, saptamana asta ma duc sa iau cadouas pt. fetita [8D]... si, zilele acestea, aflai (iar) de la bunicii/-ele fetitelor-admiratoare ale poznasului ca, e batalie [duel] mare pe "mana" lui [:-)))]... fetita care l-a invitat la ziua ei, Giulia, il tot intreaba pe bunica-su si i se "plange" ca, Robert o iubeste numai pe Malina... si ca, ce sa faca ea ca sa n-o mai iubeasca pe Malina ci pe ea [:)]... iar, bunica Malinei tot asa imi zice ca, mai mereu ii zice fetita (Malina) ca, ea se marita cu Robert nu cu altcineva si-i tot arata ce rochie de mireasa sa-i ia din magazine [:-@]... si mai are admiratoare [:D] [:D]... [:-@]... ptii, ca s-o intors roata [:)] [:)]... nu mai este o fata la doi-trei baieti ci un baiat la doua-trei fete... in loc de "petitori la poarta" au aparut petitoarele [:D]... hmmmhhh, hmmmhhh... parca v-am mai povestit io si mai demult despre admiratoarele lui Robert [olala], nu? Si parca, fusesem intrebata de careva dintre voi daca "e dat" poznasul meu (Danuta parca [:-/]) iar io zisai ca nu... eh, iote ca ma inselai [:-)))]... nu decid io ci fetitele-admiratoare [:D]... desi, se pare ca, poznasului meu nu prea ii pasa [:-/]... sau mi se pare mie, ca nu baga de seama [duel] -lul fetitelor [:D]... el oricum se joaca cu toate [8D] si le acorda atentie la fiecare [olala]... dar mno, Malina, fiind mai infipta, mai baietoasa, e cea care e mai mereu in preajma lui si deci [:-@]... [box]... [:)][:)][:)][:)][:)]. 3. v-am boscorodit destul [:D]... asa ca, ma car de aici [:D]... sa va fie de bine la toate: plimbarile, ferchezuielile, tunsorile (ale voastre sau ale copilasilor), rasfaturile, mersul la cursuri/servici/trebaluiala [:D] si "alte alea" [8D]... sa aveti o zi placuta si usoara in continuare [flo] si... ne mai vedem/auzim pe aici [;)]... [pup] & [hia].
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] Daca trecutul imi fu albastru [zirea]... eu imi facui prezentul galben [:)]... si atunci... mai mult ca sigur [^]... viitorul imi va fi roz [il]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ptiii Dany, de vreo juma' de ora ma tot chinui sa scriu si sa trimit mesajul [:D]... intre timp ai scris/trimis si tu [:)]... deci, daca doresti, io am de papa peste cu mamaliguta si mujdei sau/si borsulet de pui cu ardei iuti sau cu ceapa verde [yum]. Yami-yam si salata ta [pofta]. Sa ai pofta mare si sa-ti fie de bine [pup]. [pup] "you all"... [recevere]...
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] Daca trecutul imi fu albastru [zirea]... eu imi facui prezentul galben [:)]... si atunci... mai mult ca sigur [^]... viitorul imi va fi roz [il]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit la raport si sa sting lumina. In afara de tunsoarea mandrului , cateva cumparaturi si supita mare lucru nu am facut azi. Tunsoarea a iesit ok, adica m-am relaxat si merg pe principiul " asta este creste'i=a cam retezat codita, adica mai are doar putina chica. Oricum la urmatoarea tunsoare il tund scurt de tot. Leneveala sau orele de somn pe care mi le promiteam le aman pana la o data nedeterminata. Acum sting lumina pe aici ( daca nu ma apuca cheful de comentarii). Somn usor[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...