Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisorii - cei care aduc mereu primavara!!! (58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Naty
Hello! babylina - 1975. Chiar sunt babuta [:D] Ati mai fost la hotelul asta? E OK? Noi mergem tocmai pana la Nessebar, unde am fost si anul trecut si ne-a placut mult de tot. Numai ca anul trecut am fost numai cu madra a mare iar acum va trebui sa suportam 6 ore de zbierete ale pisicii celei mici care nu suporta masina. Am fi mers la Albena sau Nisipuri ca sa mai scutim din drum, dar am zis sa mergem unde e testat. Bun venit, carma! Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008) [URL="http://community.webshots.com/user/ioanasinadia2010"] NOI[/URL] [URL="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=52035"]Asa a venit pe lume Ioana[/URL]
Babutza?? sa zicem ca atunci cand tu erai soim al patriei eu eram deja pioniera. 71, te-am luat. Iberostarul e in TUI ( adica e luat de nemti) Noi mergem prima oara . Anul trecut am fost la Duni si a fost super, ne-a placut foarte mult. Si in nessebar parca e un Iberostar.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] si [flo] ca sa nu va suparati de absenta! Dar de bine ce m-am bucurat ca am net la munca am si ramas fara el.Nu de alta,dar avem ceva datorii si pe la Rometelecom si nu ni se permite incheierea nici unui alt contract cu ei fara a achita datoria.Si cum nu o va achita...nu avem net. Apoi sambata am fost la parastasul facut pentru matusa si apoi...m-a lovit astenia rau de tot.Astenie care m-a tinut si pe ziua de ieri.Nu's ce am avut,dar o lene din aia mare,mare si zau ca nici nu am apucat sa ma odihnesc prea mult. Salut si aici victoria OLTCHIMULUI!Felicitari fetelor!!!Sunt mandra de o asa echipa!!! Si ca tot am pomenit de Oltchim,fetele din Bucuresti,va rog din sufletul meu,care reusiti sa-mi faceti si mie rost de un bilet la finala Ligii campionilor la Handbal?La pret oficial,desigur,ca altfel nu cred ca reusesc sa ma incadrez;si asta cred ca va fi destul.Nu stiu sigur daca se joaca returul la noi,dar asa mi se pare.Se joaca la Polivalenta si nu as rata meciul,se merita pe bune. Iar aseara Steaua mea o facu fiarta[q].Cred ca de asta nici nu am mai intrat mai tarziu. Suri [pup] sa te faci bine!Am votat ieri.Azi esti dupa amiaza,nu? Cryna [:D]ochi frumosi e bestial![pup] Cuscra deci si tu ai fost absenta.Ce-mi face ginerele?Hai ca poate maine dau si eu un telefon sa mai vb si noi.[pup] Naty vazut fetele,[olala],frumoase ca toti copii nostri[:I]Si cum babuta?La noi aici nu exista acest cuvant.Suntem tinere,frumoase si cu suflet bun.De ceea suntem aici,impreuna![pup] Cristiana [pup][asia].MA bucur ca ti-i dor de noi duamna.Auzi dar te uitasi de bluzele mele?Stau cu pantalonii in sifonier,vreau sa le asortez [alcool] Carma [flo] fi bine venita!wow cald si frumos...Atunci cand vei merge la plaja,te rog eu frumos sa faci si pt mine o baie!O sa merg sa vad si subiectul deschis,[pup] In seara asta pitica mea a mai dat cu capul o data de pat si are un cucui in frunte,pe post de corn de rinocer.Am facut-o iar "piratuta" cu paine inmuiata in vin negru. CAm atat pt moment,daca mai apare cineva revin si io.Va [pup]! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci am executat grisine si niste briose aperitiv in timp ce omuletu' isi actualizeaza de zor situ.La mine azi a plouat putin si toata lumea a iesit la cules de...melci si cum apoi a aparut soarele acum ma bat cu tintarii Cind apar prin vara prin ro poate ma vad cu pestisoarele ploiestence numai bine cm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carma sigur daca vei vrea,eu fiind din Ploiesti,raspund prezent la intalneala.Nu's daca mai e vreo pestioaca din Pl,dar poate combinam bucurestenele.Cadem noi la pace unde si cum ne vedem. Amu io merg sa culc pitica,va spun noapte buna,[nani] si ne "vedem" maine seara! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Aparui la cafea [pofta]... multam Ninia [pup]. Servici usor sa ai azi [flo]. Si la noi ploua [pic]... e tare urat afara [q]... Nicoll, [pup] -am dulce cucuiul piticei tale, ca sa treaca mai repede. Servici usor azi [flo]. Si o [neand] pt. astenie, ca sa fuga cat mai repede [;)]. Baby, naspa ca ploua... deci, fara plimbari azi [:(]... o zi buna prin casa sa aveti, totusi [flo]. Dany, ma duc sa te votez iara [:)]. Servici usor si tie [flo]. Marami, te mai asteptam pe la noi [pup] cu ceva mai mult chef de [barfa]. [:D] O zi faina la "trebaluit" pe blog [flo] sa ai. Andanii, intoarcem pupicii [pup]... Carma, te asteptam prin Ro [8D]... chiar daca io nu-s din zona voastra [:D]... mult succes si intalneala superfaina sa aveti [pk]. Ely, Danuta, celelalte sirene [pup] & [hia]... numai bine [flo]. O zi placuta, cu mult spor la trebaluiala si servici usor la toate [flo2]! [pup] & [hia]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] Daca trecutul imi fu albastru [zirea]... eu imi facui prezentul galben [:)]... si atunci... mai mult ca sigur [^]... viitorul imi va fi roz [il]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ninia , multumesc de cafea , dar fara tigara ca nu mai servesc .[:D] Naty , da , din cauza caciulitei . [:-@] distractie plakuta in vacanta si calatorie usoara cu pitica .[pup] CRyna , multam de vot! [pup] Va pup pe toate fara sa mai nominalizez .[pup]Nu am nimik nou de relatat ,saptamana aceasta sunt dupa masa si e o maxima plictiseala, sau macar ieri asa a fost , dar cu toate astea am luat o comanda .[pk] Merg sa mai fac una alta ca acusica se afce timpul de plekare si nu am nici un chef, mai ales la vremea care e afara , ploua si e frig .[bang] [pup][pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...