Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisorii - cei care aduc mereu primavara!!! (58)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata pestisoare solidare Mi a fost rau azi noapte tensiune dureri de cap si alte cele dar acum sunt mai bine....tot astept niste hirtii de la francezi...poate dau coltu In fine aici e soare caldura si un vint...detesc vintul acesta cald am multi copaci in floare infloriti beauvillier,glicina, forsithia au cazut toate floricelele.... numai cele de la leandru se mai tin agatate Am pus sa fac niste sos pt paste pt omu meu eu sa vad ce pap fara sare.Aici nu lucru desi am practicat acest sport deci am timp sa va urmaresc....na ca trece vinzatorul ambulant de legume si l opresc pa pa!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza! Super ploaia azi. Inseamna ca e zi plina de lucru. Cuscra [pup] cucuiu ca sa treaca repede. Ginerele a auzit ca e rost de intarcare si profita la greu toata noaptea asa ca sunt [nani]. Ai dreptate. Nu exita babute pe aici ci doar niste sirene , frumoase si inimoase[pup] pe toate. Ninia multumim de cafea ,sarim peste tigara( sa nu zica lumea ca nu facem sport) Dany[pup]. Carmaw super cu vazatorul ala ambulant de legume. Trimite-l o tura si pe la noi ( mai ales daca e unul tanar si frumos[:)]) Cryna [pup], Da nu e vreme de plimbare. Ne-am plimbat putin pe ploaie ieri dar ploua putin . Azi nu mai e de plimbare. [pup]toate sirenele , sa aveti o zi superba
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carma , multa sanatate![pup]Ai grija de tine si rabdare ca or veni ele si hartiile .Ce frumos trebuie sa fie akolo in gradina .Nu pui niste poze sa vedem si noi in ce paradis stai [flo] Super faza cu vanzatorul ambulant ...[alcool]Numai bine ![8D] Baby, spor la treaba[pk]! [olala] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

despre pus foto e tragedie....am incercat pe culi n a mers am renuntat la intentiile mele de ale ajuta, cu pestisorii cu tot Aici daca ma ajuta omu meu pun ....ca el scrie mereu pe situl lui cretan Cum ati ghicit ca grecii sunt super frumosi ? Si culmea nu sunt deloc macho......ouff iar am dat o -n .....balta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

relax ... calm.. rabdare ... baga o cafea si un tutun si trece [pup][pup][pup]
Citat:
citat din mesajul lui Ninia81 Eu am o stare...de as bate pe cineva![duel]M-au luat si cadurile si starile de nervi...vreau acasa!!!!! [url="http://lt1f.lilypie.com/Pslfp3.png"]Visul nostru[/url] [ruga]
Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...