Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisorii - cei care aduc mereu primavara!!! (58)


Recommended Posts

Buna dimineatza! Cuscra tinem pumnii si dam multi [pup]sa iti poarte noroc. CU atatea inimi care bat alaturi de tine totul o sa fie super ok. Si iti doresc ca totul sa dureze cat mai putin si sa fii libera si legal.[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Revin cu o noua transmisie ...[:D] rezolvat treburile la somaj ... rezolat niste plati [bang].. dar si un pic de rasfat , adika am beneficiat de 1 h de masaj ...[8D] si acum ma voi pregati pt . serviciu ... si bate asa un vant afara ca nu stiu cum sa ma imbrac .[:-@] O zi buna , sirenelor![flo] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nicoll doamne ajuta, sunt cu gandul la tine [pup] daniela bravo , ai rezolvat rapid [pk] cryna, baby [pup] ely ce mai zici? ninia de la ce te dor picioarele? io la lucru [q][q] ANDANII [flo][hia][hia] [url="http://family.webshots.com/album/571076516rHclsW"] "Licuriciul Emma din sufletul meu" [/url] "Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"] "Povestea unui licurici" [/url] [aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=132672&whichpage=1"]cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" [/url][aerob] [grasa][url="http://www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png"] "grasa devine slaba" [/url][ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!!!Fetele vreau sa va spun ca am asteptat azi nu mai putin de 6 ore sa-mi vina randul[bang].Si ca am gresit si adresa soacrei,acolo unde l-am citat.[:D]Dei procedura incompleta.Mi-a cerut dna judecator sa dau adresa lui.Nu o am.Nu e in tara.Din afara.Nu o stiu.Soacra?Nu o stie.Nu se poate judeca fara sa fie citat si el.Inteleg,dar va rog dati-mi o solutie,eu nu stiu.Solutia a fost sa-l citez in doua ziare nationale cu 15 zile inainte de proces.Termen,02.06 si trebuie sa duc si doi martori. No...oricum se amana pt aducere de martori,mai trebuie sa rectific adresa soacrei. Va pup si va multumesc tuturor!Sincer,stiam ca cineva se gandeste la mine. Cuscra [pup]multumesc! Suri sa-ti fie de bine masajul si serviciu usor![pup] Cam atat,ma duc sa vad ce pap ca mi-i o foameee... nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io sunt pe aici Nicoll... tocmai ma gandeam ce sa-ti raspund [:(]... mno, in afara de faptul ca, va trebui sa te inarmezi cu muuulta rabdare [grup], nu prea stiu ce sfaturi sa-ti dau [:(]... e tare rau asa, cand nu stii/nu ai adresa lui/lor deloc/corecta [bang]... io am avut-o, am dat-o corect (ca locuisem acolo [:-@]) si tot m-au amanat de vreo doua-trei ori cu termenele infatisarii (vreo 4-5 luni de la primul termen am tinut-o cu amanarile, parca, nu mai tin minte prea bine; in total, cam in 9 luni am terminat procesul/ridicat hotararea definitiva si irevocabila dar, la mine fu vorba doar de incredintare, nu si de divort...)... mno, ce vroiam io sa zic e ca, pana au reusit sa-i ia lui semnatura precum ca, a primit citatia si a luat la cunostinta de... a durat oleaca/ceva timp... iar, in cazul tau e si mai naspa [:(], ca nu stii nici adresa lui si nici pe a soacrei corect si nici ea habar nu are, (sau nu vrea sa-ti zica...) [bang]... deci, iti trebuie muuultaaa rabdare [grup], pana vei reusi sa dai de el si pana va primi citatia de la tribunal, va da semnatura ca a luat la cunostinta, etc.,... sau cum or mai fi procedurile in astfel de cazuri... offfff, ca e tare rau asa [q]... dar, io cred ca vei reusi sa duci pana la capat si "lucrul" asta [asia]... si sa-l rezolvi cu rezultate bune [^]... avocata/-ul ce ti-a zis/te-a sfatuit? Noi suntem aici oricum [grup]... daca ne vine vreo idee... buna sau rea... ti-o vom zice [pup] & [flo] & [pup]. Si... [stelist] "Hai Steaua!" [berest]. Cat despre noi... suntem bine [:)]. Io nu prea avui chef de scris azi [:D]... trebaluii de zor [:D]... [spala]-i & [rufe]... si mai am si pt. maine [:)]... si oleaca de [yami] & [curat]... ca de obicei [:)]... in rest, totul bine [:-@]... sa zicem [:D] [:D]... Ely, multumim de poze [olala]. [pup] Fetele... arunc si io o intrebare [8)]... ce naiba poate insemna zbaterea pleoapei drepte??? Ca, de o luna, ma cam innebuneste pleoapa dreapta [alcool]... doar in preajma sarbatorilor m-a mai slabit/lasat in pace... dar amu, cand uitasem de ea si ma linistisem... m-o luat din nou [bang]... pe net, io gasisem ca are si ceva cauze medicale [:-/]... legate de stress, tensiune arteriala [:-@]... voi ce stiti?!? Multam anticipat de raspuns [flo]. Sper ca n-am zis vreo tampenie [8)]... Mno, va [pup] pe toate si va zic "deja" noapte buna! Sa visati frumos [nani]! [pup] & [recevere]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] Daca trecutul imi fu albastru [zirea]... eu imi facui prezentul galben [:)]... si atunci... mai mult ca sigur [^]... viitorul imi va fi roz [il]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata sirenete! Va las doar [cafea] -luta si atat [:(]... ca, n-am de gand sa palavragesc singurica... [:-@]... Nicoll, incearca sa vorbesti pe PM cu Albinutzza, poate sotul ei te-ar putea sfatui mai bine, e avocat din cate imi amintesc eu... iti aduci aminte ca ea ne-a mai zis atunci, cand avui io procesul, cate ceva [:)]? Caut-o pe PM. E posibil sa gaseasca un sfat bun si pt. tine [pup]. Noi suntem aici, oricum [grup]. Poate ne-o veni cumva si noua vreo idee... fruntea sus si privirea inainte [flo]! I-om da noi de capat [:)]. Numai bine [pup]. [pup] la toate sirenetele si o zi frumoasa sa aveti [flo]! [pup] & [hia]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] Daca trecutul imi fu albastru [zirea]... eu imi facui prezentul galben [:)]... si atunci... mai mult ca sigur [^]... viitorul imi va fi roz [il]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[aerob][aerob] adunarea ! Buna dimineata! [cafea][cafea][cafea][cafea] Suri, imi pare rau de tot ghinionul, dar fruntea sus ca pana la urma Doamne Doamne face minuni si ai sa scapi si de asta .Doamne ajuta![popa]Mulat rabdare si mergi pe drumul pe care ai plekat![pup][pup] Ely, te scu cu scrisul dar nu te iert ca nu mi-am vazut preferatul in poze , baietii nu au fost ? Unde anume ati fost ?[pup][pup] Cryna, Ninia ,Dana, Baby ,Danuta ,Mihaela .... voi unde sunteti ...ce prestati ? [:-@]hai adunarea ca pun bata pe voi .[neand] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...