Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisorii - cei care aduc mereu primavara!!! (58)


Recommended Posts

'Neata si de la mine! Sosii dupa miros... la cafea [pofta]... multam Nicoll [pup]. Sigur o sa gasiti ceva de facut si prin casa [;)]. Ely, spor la treburi/lucru [floare3]. La noi e soare, e frumos [:)]... numa'bine de facut plimbari... io's tot cam fara chef de vorba [:D]... oleaca apatica... resemnata [:D]... "defecta" [:-/]... da', imi trece mie si starea asta [:)], bineinteles [^]... Azi, il asteptam pe la noi, pe cumnata-miu (nanutul poznasului)... merge maine sa se interneze pt. niste analize, n-am inteles prea bine ce anume (ceva legat de rinichi parca...); eh, ne-o explica el cand ajunge... in rest, toate bune, nik nou [:D]... O duminica frumoasa sa aveti cu toatele [flo2]! [pup] & [hia]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] Daca trecutul imi fu albastru [zirea]... eu imi facui prezentul galben [:)]... si atunci... mai mult ca sigur [^]... viitorul imi va fi roz [il]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata si de la mine![pup] Se pare ca treaba cu picioarele este o caracteristica a zodiei noastre.[bang]Pe mine inca nu m-au lasat, e ca senzatia aia cand esti racita.[bang] Oricum ma simt ceva ma bine, mai ales dupa ce am mers la parinti.[:D] Acum m-am apucat sa fac un chec si o ciorbita de perisoare. [url="http://lt1f.lilypie.com/Pslfp3.png"]Visul nostru[/url] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna si de la noi. Afara e cred placut dar nu am chef de iesit. Am facut mancare de vineri seara, ieri am finisat-o . Ciorbita de miel si mancarica de cartofi. Acum vreau sa prajesc niste peste (peste pane asa a fost comanda). Sa vad poate fac si cea dulce. Checul e o ideie buna.Plimbarea cred ca o aman pentru dupa amiaza daca nu ploua. Va [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele la noi a iesit soarele in cele din urma,chiar de adia si vantul putin,le-am scos afara.Am fost pana la magazin sa luam paine,apoi s-au jucat prin curte. Cryna hai,capul sus,noi suntem puternice si mergem tot inainte.[pup]Sanatate multa cumnatului,sa nu fie nimic grav.Cum i-a fost plimbarea lui Ochi Frumosi? Ely spor la treaba si atunci and e musai de pauza,te descurci tu.[pup] Nina bravos duamna,uite asa incet incet se va schimba situatia durerilor.Intai s-a imbunatatit starea de spirit[pk],apoi psihicul incet,incet va ajuta si el la imbunatatirea intregii stari a organismului.Papam chec dupa amiaza,da?[pup] Cuscra pai ce zici tu acolo,baiatul papa ciorba de miel?Ca la mancarica de cartofi va dau ceva sanse la servit.Dar mai are mama rezerve,nu-i asa?[:D]Noi il hranim spiritual cu [pup] si [grup].Plibare placuta dupa amiaza! Dana tu ce faci?Sper ca butoiul ala cenusiu e departe de tine.Ce face Andrei?Il mai dor genunchii,ati reluat antrenamentele?Cu donisoara cum e?[pup]dulce! la noi a venit ora de somn,ne haraim ca ele nu percuteaza.Vor ceda,dar inca negociem.[:D] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unde sunteti?V-ati plimbat dar acasa nu mai veniti?Nu ne spuneti si noua cum a fost?La noi dupa amiaza a fost rece,a batut vantul.Mandrele au iesit putin afara,cat pt 2-3 ture de biciclete. Noi va [pup],poate mai veniti,daca nu va spunem noapte buna![nani] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai, ca apar io [:D] pe aici... chipurile, ceva mai bine cu moralul/optimismul [:)]... multam fain la toate (Nicoll, Baby... [pup] & [floare3])... Iar plimbarea poznasului fu faina, ca de obicei [8D]... cara afara dupa el de toate ([bonjovi], trotineta, coarda, minge, paturica... tot arsenalul din dotare [:)] [:)]...). Si, se intoarse bineinteles ca un purcelus de afara... negru de praf [}:)] din cap pana-n picioare... si paturica pe care i-o dadusem proaspat spalata, luata direct de pe sarma (de la uscat) a adus-o neagra [}:)]... direct in cosul cu rufe au ajuns toate (si paturica si hainute)... cos de rufe pe care abia-l golisem saptamana asta si e deja plin la loc, bineinteles (n-are oleaca de ragaz sarmanul cos de rufe [:D]... e mai mereu plin [:D]... foarte rar apuca sa stea si gol... si doar pt. cateva ore... si bine, nu sunt rufe doar de ale poznasului, se subintelege, nu? [:D])... pfuiiiii, [:-@] [:-@] [:-@]... Si, cand il mai boscorodeste [:D] bunica-su cateodata, ca iar se face ca purcelusul, ii raspunde poznasul... candid [:D]: "Da', mama spala! Mama imi da voie! Ca... mama spala!!!"... pfuiii, de-a rasu'-plansu' cu dracusorul meu [:D]... [:)] & [:(] & [:-@]... hmmmhhh, hmmmhhh... eh, plimbarea sa-i fie de bine [:)]... ca io, am cam "renuntat" sa ma mai "'nervez" [;)]... hmmmhhh, hmmmhhh... Si cam atat de la mine. Va dau deja pupicii de noapte buna! Sa visati frumos [nani]! Pe maine [flo2]! [pup] & [recevere]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] Daca trecutul imi fu albastru [zirea]... eu imi facui prezentul galben [:)]... si atunci... mai mult ca sigur [^]... viitorul imi va fi roz [il]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara ![alcool] Am intrat sa vad cum ati dat din manute aici .. [bibe] hm, sa zicem ca satisfactor .[8D] Eu am prestat munca pana la 15.00, apoi am dat o tura prin Afi .. si mi-am luat o pereche de blue-jeans negri cu o tenta usoara de gri , mai skiny asa , de la C&A , bineinteles ca la reducere ca altfel eu nu imi cumpar [:D]....40 ron de la 100 ron. Pt. fetele din Bucuresti avem asa :
in fiecra luna pe 1 sunt reduceri la mall plaza , ' buterfly day " reduceri la noile colectii
in fiecra luna pe 16 sunt reduceri la mall vitan , ' buterfly day " reduceri la noile colectii
.[pk]... cauta fluturele pe eticheta .[pk] Va urez noapte buna , am citit tot dar nu am forta sa mai scriu ...... pe maine dupa masa .Saptamana acesata sunt dimineata si e mai ok , inteleg si eu ceva dint-o zi . Noapte buna![nani] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

- Mami, tu esti alba, tati-i alb... eu de ce-s neagra? - Fata mamii, la ce petrecere a fost in noaptea aia sa-i mutumesti lu' Dumnezeu ca nu latri! Doi betivi ies dintr-un bar. Unul din ei vede un ciine care-si lingea testicolele. Atunci betivul zice: - Ce n-as da si eu sa pot face asta... Celalat betiv spune: - Hic ..........hic.. daca-i dai un biscuit cred ca te lasa si pe tine. Un cavaler, inainte de a pleca in cruciada il cheama pe lacatusul castelului sa ii monteze sotiei sale centura de castitate. Dupa ce o monteaza, lacatusul intreaba: punem si botnita? I: De ce ramane femeia gravida, de ce se arde painea in cuptor si de ce se ineaca o fata care cade in fantana? R: Raspunsul e unul singur: n-a fost scoasa la timp... Fragment dintr-un ravas: "Draga mea, intr-o mana tin poza ta, iar cu cealalta ma gandesc la tine...!" Mare concurs international de pictura! Tematica era ca, din pictura sa reiasa titlul tabloului. Candidate la marele premiu au fost selectate 4 tari: America , Franta, Rusia si Romania ! Tabloul Americii o reprezenta pe Louise in pielea goala pe un iaht! Titlul tabloului: "O boarfa la uscat!" Tabloul Frantei: cu doua tipe goale intr-un copac. Titlul tabloului: "Doua poame!" Tabloul Rusiei o avea pe Natasha in pielea goala cu o secera in mana, iar titlul tabloului: "In asteptarea ciocanului!" Iar in tabloul Romaniei era reprezentata Ileana, goala intr-un lan de grau iar in spatele ei o ceata de tarani. Titlul tabloului: "Iobagi pe camp!" Doua prietene virgine isi povesteau tot ce faceau. Una dintre ele pleaca intr-o excursie si se intoarce ne-mai-virgina. Cealalta o intreaba: - Cum e? Povesteste-mi! - Prima data este oribil, doare de nu-ti imaginezi; dar apoi e nemaipomenit! Prietena sa, intrigata, întreaba: - Cam cum doare? Ca durerea de cap, de stomac? - Nuuuu!! - Atunci cum? Ca durerea de spate, de masea, de urechi? - Da! E ca durerea de masea! - De ce ca durerea de masea? - Pentru ca te doare, dar nu vrei sa ti-o scoata! Definitia sexului oral: 10 minute de liniste O fetita se uita pe gaura cheii in camera parintilor. La un moment dat exclama: "Si cand te gandesti ca pe mine vor sa ma duca la psihiatru pentru ca-mi sug degetul!" - Ce-i alba si are 30 cm? - Nimic, toata lumea stie ca, daca are 30 cm, este neagra. Definitia penisului: Coada la oua... Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte defiecare masa 50 g de tarie. Taria, precum se stie din batrani, atenueaza frica! Un orb intra in bucatarie si da de o razatoare...la care spune: "Cine a scris porcaria asta?" O tanara in tren are dureri de dinti, un tanar de langa ea ii spune : - Daca o sa va sarut o sa va treaca imediat durerea .. Un batranel din compartiment : - Tratamentul dumitale e bun si la hemoroizi ? Dintr-un dialog feminin : -Vai tu ce rau arati ! Auzisem ca o sa te lase sotul, dar nu chiar de la etajul trei. Vine o doamna la ginecolog, se aseaza pe scaunul acela, si desface picioarele si le pune pe stativul ala. Doctorul se uita la ea si-i spune: -Mai sus... Doamna ridica picioarele mai sus. Doctorul iarasi: -Mai sus... D-na ridica inca mai sus picioarele. Doctorul: -Mai sus e ginecologia, aici e stomotologia! O masina se loveste brutal de o caruta. In urma accidentului, calul si carutasul sunt raniti destul de grav. Un politist apare imediat la locul accidentului si, vazand calul chinuindu-se, intr-un acces de mila, il impusca in cap. Apoi se indreapta catre carutas, cu pistolul in mana, si il intreaba: - Si dumneavoastra sunteti ranit? - Nu! Nu! Doamne fereste! Asa de bine nu m-am simtit niciodata! - Nenorocire ! Am o nevasta tanara care-i mereu bolnava. - Asta nu-i nimic. Eu am una batrana care-i sanatoasa tun.... Rashela ii zice lui Itic: - Itzic, m-am gindit bine si am hotarat sa divortam! - Cum asa, mai Rashela , dupa 40 de ani de casatorie! Dar ce-ti veni? - Pai tu-ti dai seama, mai Itzic , ca in 40 de ani tu nu mi-ai cumparat niciodata nimic? - Pai nu mi-ai spus niciodata ca ai avea ceva de vanzare! La serviciul "Personal" se prezinta un barbat. - Va rog sa ma angajati, zice el, am 9 copii ! - Bine, bine, i se raspunde, dar ce altceva mai stii sa faci ? Doi prieteni discuta pe strada: - Tu ai facut vreodata sex in trei? - Nu! - Atunci, du-te repede acasa, poate mai apuci! Basescu catre multimea adunata in Piata Victoriei: - Am hotarat ca de acum vom munci numai Miercurea! Toata suflarea impresionata, aplauda in delir. - Intrebari? Se ridica unu, se scarpina, tuseste: - In FIECARE Miercuri? - Visez sa fiu miliardar ca tatal meu,zice Bulisor. - Tatal tau este miliardar? - Nu! Si el viseaza. Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! O saptamana minunata sa aveti![flo] Va las si o cafeluta![cafea] Daniela[pup] si eu am fost la AFI saptamana trecuta si mi-am cumparat un tricou de la Breshka cu 30 de ron. Tot la reducere. La C&A am cumpar un tricou pt sora mea cu 70 de ron. Blugi nu am vazut la reducere, dar voi merge si eu sa caut. Ce rau e lunea, o noua saptamana de munca.[bang] [url="http://lt1f.lilypie.com/Pslfp3.png"]Visul nostru[/url] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellooo... pe unde umblati sirenetelor??? Ati lasat-o pe Ninia sa bea cafeluta singurica [:(]... ntzzz... [:D]... Multumim de cafea Ninia [pup]. O saptamana usoara la servici sa ai [flo2]. Dany, multam de glume [:)] [:)] [:)]. Servici usor si tie [flo2]. Acus'-acus' esti acasa... [pup]. Nicoll... mai are de stat la servici [:D]... ca si celelalte/alte sirenete de fapt... servici usor la toate [flo2] si... ne vedem diseara [;)]. [pup] [pup] Io, avui niste treburi de rezolvat dimineata... asa ca, dupa ce lasai poznasul la gradi, ma dusei la rezolvari de trebi prin oras... sa zicem ca, pe jumatate is gata [:)]... mai am saptamana viitoare de mers in rezolvari de treburi si, p-orma, mai vedem [:-@]... is cam obosita dar, is multumita ca am reusit sa rezolv jumatate din treburile respective [8D]... Iar, in ceea ce priveste optimismul meu, pot spune ca, am depasit hopul din zilele trecute [batcap]... "I'm back on track" [pk] [pk]... eh, na, daca nu se poate drum fara hartoape/hurducaturi [huta]... asta e [:-@]... hmmmhhh & ntzzz [:I]... bine ca trecui hartoapa/hopul [8D]... multam fain de suport [asia]. Si... va las si o dedicatie muzicala [:)]:
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=CfQ2MbnkbYA&feature=related[/tube]
[pup] la toate & o zi buna & o saptamana frumoasa si superusoara [flo2]! [pup] & [hia] PS - poznasul este bine [;)]... hi, hi, hi... [:)]. [pup] & [recevere]
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@ [;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] Daca trecutul imi fu albastru [zirea]... eu imi facui prezentul galben [:)]... si atunci... mai mult ca sigur [^]... viitorul imi va fi roz [il]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...