Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Trasnaile sotilor nostri


Recommended Posts

Nu stiu ce ai vrut sa zici ,am vrut doar sa punctez ca e exagerat cand vine vb de aparatura din dotare,indiferent telefoane,telecomenzi,aparatura.etc.tine foarte mult sa aiba toate aparatele electrocasnice,electronice.etc..in perfecta stare,e exagerat la capitolul asta.

 

Te rog sa-mi explici mai ca pt prosti [alcool]

ce ai vrut sa spui,direct.[alcool]anda 2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui rinara19
Nu stiu ce ai vrut sa zici ,am vrut doar sa punctez ca e exagerat cand vine vb de aparatura din dotare,indiferent telefoane,telecomenzi,aparatura.etc.tine foarte mult sa aiba toate aparatele electrocasnice,electronice.etc..in perfecta stare,e exagerat la capitolul asta.Te rog sa-mi explici mai ca pt prosti [alcool]ce ai vrut sa spui,direct.[alcool]anda 2009
align="right" id="quote2">DEX:TEL, teluri, s.n. 1. Instrument de sârma cu mâner folosit în bucatarie pentru a bate albusul de ou, frsca, crema etc. [:D]Da' ma gandesc ca generatiile astea s-au nascut direct cu mixerul/robotul de bucatarie ,deci nu mai stiu ce-i ala tel ... de folosit asa ceva nici poveste.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici prin cap nu mi-a trecut ca din toate lucrurile pe care le-am relatat care mie mi se par amuzante,se va aduce in discutie doar acest lucru ,cum ca suntem generatia care nu folosim telul,ci doar mixer-ul si alte aparate moderne de bucatarie,mai folosesc si telul.Iar in ce priveste subiectul imi pare rau ca v-am facut sa deviati.OFFFFFFFFFFFFF....dar partea cu ,"cum arata mamica cartofii cand sunt fierti"?? presupun ca nu vi s-a parut amuzanta din moment ce ati scos la iveala doar faptul ca vrea ca lucrurile sa fie in perfecta stare.

 

Va pup si mi-a placut ce ati povestit de sotii vostrii,sanatate doresc la toata lumea[nani]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai ca m-a amuzat faza cu tel-ul[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]id="purple">

 

giulia si alex-raoul (22.09.2002)

"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

 

Lumina sfanta pentru copii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...