Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.(735)Felicitari mamicile Walkiria si Ioana!!!


Recommended Posts

Ihm, oare da tratament doar daca faci inseminare? Sau si pentru stimulare simpla?

Edit later: Am uitat: sa fie cu folos informatiile de la mine, Miky!id="Verdana">

 

____________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm

 

[ruga] pentru [copil]

id="size1">

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dianalaura
Buna fetelor! Ce mai faceti?Am intrat sa va anunt ca din gravidutele, foste aspirante din lista, au nascut WALKIRIA,id="red"> pe bb David Andrei, pe data de 17 nov,, iar azi dimineata a nascut IOANA_IASI,id="red"> pe bb. Matei.Eu mai am 3 saptamani pana la cezariana, sper sa stea puiul cuminte pana atunci.Va pup si cat mai multe liniute duble va doresc!
align="right" id="quote2">Felicitari Walkiria si Ioana!Sa va traiasca bb!Sanatosi, mancaciosi, si voi recuperare rapida![flo][flo][flo]Multumim DianaLaura[pup]Si tu curand nasti[:)][flo][flo]Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui J.D.
Fetelor, noi vom avea un baietel! Sotul este foarte fericit si eu la fel. Nu vreau sa va itristez cu mesajul meu. Va trimit multi, multi pupici de molipsire. [pup]Finn Constantine 15.10.2009 si [gravi] 17+ [baietel] Ewan Tudor
align="right" id="quote2">Felicitari J.D pt boy[flo][flo][flo]Nu ne intristezi, (pe mine sigur nu, ca ma bucura[:)] vestile bune de la gravidutzele noastre[pup]).Sa-ti creasca frumos si sanatos panala termen Ewan.Ce nume frumos[olala][olala]Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau pt fetele cu Z1 [grup].

Miha, imipare rau pt problemele tale cu soacra[pup]

Miky, ma bucur ca ai analizele bune, si am o prsimitire ca va fi bine de data asta[pup]

Moni, ma bucur ca esti optimista [pup]

Luci[pup] plangi daca simti, nu reprima durerea si descarca-te, si revino cu optimismul tau.[pup]

MeAlex, tu lucrezi? Sau tot home?[:I]

La mine nimic nou[:I]

 

Eu plec la nanica[nani] ca deja e f. tarziu pt mine si sunt f. obosita de la munca[:I]

 

Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu lucrez, Deny, nu am gasit job.id="Verdana">

 

____________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm

 

[ruga] pentru [copil]

id="size1">

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor!Haideti la cafea [cafea]

Katy ma bucur ce te simti mai bine [pup]

Mihaela si pentru tine ma bucur ca nu mai sunteti atat de tensionati si sper sa scapati de problemele cu soacra [pup]

Deny inca nu sunt in butoi , am avut o zi mai fara chef [pup]

[pup]si [flo] la toata lumea

 

Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

luciana multumesc de cafea, cum esti azi? [pup]

miky iti multumesc pentru informatie si ma bucur ca sunt bune analizele [pup]

eu acum am venit de la Fundeni, mi-a recoltat si o sa merg joi dimineata dupa rezultate( nu pot merge dupa-amiaza)

asistenta cu care am vb si careia i-am spus cazul meu mi-a zis ca problemele cu care se ocupa ei nu dau sterilitate, dau pierderi de sarcina, sunt curioasa sa vad ce iese si acolo

multi [pup][pup][pup] si o zi frumoasa va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor, sa aveti o zi frumoasa si cu mult optimist...

- lucia nu fi suparata o sa easa soarele si pe strada noastra, cu cat mai mult credem ca va fi bine si va veni bebe cu atit mai repede va aparea :)principalul sa gandim pozitiv si corpul nostru sa fie in forma si linistit si atunci vine si bebe :)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Un copil reprezinta punctul de vedere a lui Dumnezeu potrivit caruia viata trebuie sa continue...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...