Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.(735)Felicitari mamicile Walkiria si Ioana!!!


Recommended Posts

fetelor sa aveti o zi frumoasa, eu am sa es, intru mai tarziu

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Un copil reprezinta punctul de vedere a lui Dumnezeu potrivit caruia viata trebuie sa continue...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bravo Moni ca l-ai pus pe Mosu, sper ca acum sa vada ce ne dorim, pt ca acum in decembrie se fac 4 ani de cand tot ii scriu sa imi aduca si mie un bebe, ma gandesc ca poate s-au ratacit scrisorile de la mine, dar nu mai scapa el anul asta [:D]

 

In curand [gravired]

Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!

anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marci merci.

Nu eu nu am ramas fara trompa ca eu am facut tratament pentru eliminare de pe trompa, am ramas cu trompa dar nu stiu daca e functionala, nu am facut hsg si nu stiu ce sa fac ca un doctor zice sa fac altul nu.

Fetele eu plec in bucatarie sa fac sarmale vorbim mai tarziu.[pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Bravo Moni ca l-ai pus pe Mosu, sper ca acum sa vada ce ne dorim, pt ca acum in decembrie se fac 4 ani de cand tot ii scriu sa imi aduca si mie un bebe, ma gandesc ca poate s-au ratacit scrisorile de la mine, dar nu mai scapa el anul asta [:D]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
align="right" id="quote2">vai miky...4 ani......Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
JD felicitari pentru baietel ![flo]Miky scuza-ma daca ai scris dar tie ti-au venit uratii?[pup]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">Luci nu mi-au venit inca dar cred ca maine o sa declar z1, nu mai ma dor sanii deci sunt pe aproape, crede-ma ca de abia astept sa imi vina sa pot sa ma apuc mai repede de stimulare [:D]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...