Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.(735)Felicitari mamicile Walkiria si Ioana!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
JD felicitari pentru baietel ![flo]Miky scuza-ma daca ai scris dar tie ti-au venit uratii?[pup]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">Luci nu mi-au venit inca dar cred ca maine o sa declar z1, nu mai ma dor sanii deci sunt pe aproape, crede-ma ca de abia astept sa imi vina sa pot sa ma apuc mai repede de stimulare [:D]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
align="right" id="quote2">Hai Miky ca tre' sa ma ajungi din urma, sa ne inseminam impreunaapoi sa ne sustinem reciproceu deja sunt ziua 2Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui miky82
Bravo Moni ca l-ai pus pe Mosu, sper ca acum sa vada ce ne dorim, pt ca acum in decembrie se fac 4 ani de cand tot ii scriu sa imi aduca si mie un bebe, ma gandesc ca poate s-au ratacit scrisorile de la mine, dar nu mai scapa el anul asta [:D]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
align="right" id="quote2">vai miky...4 ani......Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">Da Moni 4 aniiiiii, un an am incercat singuri, dupa care au inceput investigatiile si uite asa au trecut anii, in fiecare luna o noua speranta, cazut in butoi, iesit din butoi si tot asa.... era ieri o fata la Fundeni care isi facea analizele pt ca pierduse 2 sarcini, mi-a zis ca din prima luna de incercare a reusit de fiecare data, m-am uitat la ea ca la cu niste ochi mari de o fi zis ca sunt nebuna, si intradevar avea probleme i-a dat un tratament lung cu nu stiu cate medicamente sa ia, ma gandeam cum unele fete pot sa ramana asa de repede si altele se chinuie ani de zile.... dar asta este Dumnezeu a rezervat pentru fiecare cate ceva. hai ca intristez si nu e bine [:D]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Of draga de tine [pup]Nu ai mai facut test ?Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">Nu am mai facut test ca nu cred ca are rost, macar sa nu imi intarzie de la utrogestan. [flo]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui miky82
Bravo Moni ca l-ai pus pe Mosu, sper ca acum sa vada ce ne dorim, pt ca acum in decembrie se fac 4 ani de cand tot ii scriu sa imi aduca si mie un bebe, ma gandesc ca poate s-au ratacit scrisorile de la mine, dar nu mai scapa el anul asta [:D]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
align="right" id="quote2">vai miky...4 ani......Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">Da Moni 4 aniiiiii, un an am incercat singuri, dupa care au inceput investigatiile si uite asa au trecut anii, in fiecare luna o noua speranta, cazut in butoi, iesit din butoi si tot asa.... era ieri o fata la Fundeni care isi facea analizele pt ca pierduse 2 sarcini, mi-a zis ca din prima luna de incercare a reusit de fiecare data, m-am uitat la ea ca la cu niste ochi mari de o fi zis ca sunt nebuna, si intradevar avea probleme i-a dat un tratament lung cu nu stiu cate medicamente sa ia, ma gandeam cum unele fete pot sa ramana asa de repede si altele se chinuie ani de zile.... dar asta este Dumnezeu a rezervat pentru fiecare cate ceva. hai ca intristez si nu e bine [:D]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
align="right" id="quote2">eeeeestai linistita ca oricum am bucata mea de tristete pusa deoparteo mai adulmec din cand in cand si o dau iar deoparte...Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni superb mosul, ia lasa tu bucata ta de tristete deoparte si gandeste-te la mos.

Miky vezi ca nu e usor nici sa ramai si apoi sa pierzi, fiecare are crucea lui de dus, unele nu pot ramane, altele nu pot duce sarcina si tot asa dar pentru fiecare o sa fie si o zi insorita cand o sa ajungem sa ne tinem copii in brate[pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Moni superb mosul, ia lasa tu bucata ta de tristete deoparte si gandeste-te la mos.Miky vezi ca nu e usor nici sa ramai si apoi sa pierzi, fiecare are crucea lui de dus, unele nu pot ramane, altele nu pot duce sarcina si tot asa dar pentru fiecare o sa fie si o zi insorita cand o sa ajungem sa ne tinem copii in brate[pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
align="right" id="quote2">Miha da stiu, dar cred ca m-am exprimat eu aiurea, cand am zis ca unele raman asa repede nu m-am referit strict la fata aceea care a pierdut sarcinile, cred ca este mai dureros sa ramai insarcinata si apoi sa pierzi, este greu pentru toate indiferent ce proble ar avea, ma scuzati daca nu am formulat eu propozitia cum trebuie... mai fac si deastea[:D]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Fac o proba sa vad daca s-a schimbat poza [:D]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !Deci nu s-a schimbat
align="right" id="quote2">Ho Ho Ho a venit deja Mosu lui Moni cu bebelul Luciei [pegeam]In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...