Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (9)


Recommended Posts

bytzi ms frumos inca o data, la fel si tie alina, dc ai ocazia, intreaba, sa stim si noi ca maine poimaine ne vine randu' si trebuie sa fim informate. si eu stiam ceva de 85% din venitul net.....si parca la acestia se mai adauga si 200 roni, alocatie?....sa intrebi dc e asa, ok? yarrina, bafta multa si asteptam rezultatul maine[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aham... hai ca aflu sambata si va povestesc. Ca fata asta sigur n-avea de niciunele. Cred ca nici carte de munca nu are, ca de cand a terminat liceul eu nu stiu sa fi lucrat undeva si nici n-am auzit ca si-ar fi platit singura ceva. Oricum cel mai bine e sa rezolvi sa-ti dea de la serviciu adeverinta pt somaj. Bafta multa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata, am vorbit....teoretic e ok, imi da somaj doar ca nu prea vrea sa imi dea drumu', mi-a zis sa ma mai gandesc, dar eu sunt f hotarata, de pe 1 iunie termin cu serviciul acesta, vreau sa stau linistita, doar asa ma pot gandi ca voi reusi si eu sa am un bebe, in liniste, fara stress. Ma simt asa bine ca am vorbit.....va pup. sper sa fi luat decizia corecta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oria am citit numai lucruri bune despre grecii de la Biogenesis , fac totul cu profesionalism si nu neaparat pt. bani , ca si cei de la Polisano. In 2008 , eu nu stiam de Biogenesis , cred ca nu erau inca in Bucuresti , asa ca m-am orientat spre Sibiu. Eu iti doresc sa ai rezultate de prima data si sa nu mai fie nevoie de stimulari si de alti bani pt. alt FIV. [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...