Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (9)


Recommended Posts

Felicitari Yarrina [pk] F. bine ca ti-ai facut test de urina, acum stai mai linistita pana vine beta. Si eu am facut la fel, daca mergeam direct la beta cred ca pusca inima in mine pana imi comunica rezultatul. Mie mi-a fost mai greu la al doilea beta, din cauza emotiilor ca stiam ca sunt [gravi] dar acum trebuia sa fie cel putin dublu. Ce ma bucur pt tine. Nu putea sa fie altfel. Acum abia astept sa vii de la eco sa ne spui cate punctulete ai tu acolo in burtica [olala] Ruxi [gravi] 33 + cu [fetita][baietel] AMR ... cine stie ? [copil][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Camryana si eu imi iubesc sotul foarte mult si cred ca el si mai mult pe mine din moment ce a fost de acord sa facem tot ce trebuie ca sa avem un bebe. Crede-ma ca nu am pupat eu testul cu 2 liniute cat l-a pupat el. Se va naste in casa voastra si o sa-l iubiti de nici n-o sa va imaginati. O prietena draga noua de aici Iuca m-a facut sa vad asa lucrurile. Iubesti un animalut pe care il ai in casa apoi un copil. Si pentru noi a fost greu de acceptat dar cand nu ai nici o varianta... Bubu am niste emotii pentru Beta!!! Si cred ca voi avea 9 luni de zile. Niciodata n-o sa fiu relaxata. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
Bubu am niste emotii pentru Beta!!! Si cred ca voi avea 9 luni de zile. Niciodata n-o sa fiu relaxata. [pup]
da, intr-adevar o sa vezi ca de-abia acum incep emotiile, apare instinctul matern care tot timpul te face sa te intrebi daca e bine bb, sanatos,la fiecare test, la fiecare ecografie, de fiecare data cand doarme cam mult in burtica si ti se pare ca nu il simti, la fiecare durere de burta dar nu spun toate astea ca sa te sperii pt. ca o sa vezi ca asa cum o sa fie cu emotii , dar o sa fie f. frumos si o sa te simti f. implinita si fericita [olala] Ruxi [gravi] 33 + cu [fetita][baietel] AMR ... cine stie ? [copil][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna , Yarina , am beta programata pe 14 . NU mi-a venit inca nici un CM .Am avut dimineatza o scurgere roz deschis si atat . F putin cantitativ .As face si eu un test azi dar am facut o injectie cu pregnyl pe 5 Aprilie si mi-e teama de un fals + . Ce mai am ciudat , este o durere localizata dreapta . A fost foarte puternica acuma cateva ore , acuma m-a lasat .. Dar eu nici febra nu prea mai am , nici sanii nu mai dor asa rau ...[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...