Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (9)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui bytzi
Citat:
citat din mesajul lui danaisa20 Hai bytzi, te rog, fruntea sus! Doamne Doamne are ceva pregatit si pt tine! Stiu ca uneori nici nu mai crezi ca se va intampla ceva, dar eu cred ca undeva, in universul asta, copilutul tau asteapta momentul potrivit sa vina la tine!
Saru'mina, e atit de greu sa mai sper la ceva,cind vezi ca nu poti face nimik sa fie bine si ca nu mai am nici cea mai mica sansa,sa mai incerc ceva ,am vrut sa fiu optimista si cred ca am si reusit pina astazi ,dar in sufletul meu stiam ca nici acum nu va merge..
[/quote] pai vezi, de ce in sufletul tau era aceasta indoiala? nu mai lasa nimic negativ sa ajunga la inimioara ta! gaseste o cale sa mergi mai departe! noi ne gandeam ca daca nici acum nu reusim sa incepem dosarul pt adoptie! e un pas greu de facut, dar era urmatorul! chiar daca unii in jurul nostru dezprobau! e viata voastra si doar voi 2 decideti cum vreti sa fie! situatia ta e putin mai dificila si asta te-a cam doborat, dar eu vreau ca la fiecare palma primita sa te ridici si sa mergi tot inainte! simt eu ca ai puterea asta! intr-un suflet atat de mare ca altau nu e loc de disperare![flo] danaisa20 [gravi] 12+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...