Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui gabri-ela
bytzi multumesc mult pt informatii [pup] Din pacate astazi am fost sa-mi repet hormonalele dar cei de la laboratorul unde am eu incredere aveau liber pana luni 12 aprilie [q]Asa ca mai am de asteptat inca o luna, pana la inceputul lunii mai sa pot sa le fac. Saptamana viitoare merg in schimb sa le fac pe celelalte. Eram tare curioasa sa vad cum stau cu FSH. Dar sper sa iasa bine. camrynna dupa cum ti-au spus si fetele, nu sta cu dureri. Poti lua linistita nospa [pup] yarrina ce ma bucur la va ganditi la confortul celor mici. Ce parinti minunati au.....[pup] danaisa sarcina usoara in continuare[pup] Anul acesta va fi un an roditor pentru mine[ruga]
multumesc Gabi![pup] incet incet, te pregatesti de pasul cel mare...va veni si clipa ta de fericire! o sa vedeti, fetelor, anul acesta va fi plin de reusite! asa simt eu... daca nu as simti asa , nu as mai fi optimista fata de bebicul meu! si eu am avut ceva dureri in ultimul timp, dar a trecut! astept cu nerabdare sa merg luni la eco sa vad ce face puiutul! e asa o senzatie de neimaginat! [pup] toate fetele danaisa20 [gravi] 11+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yarrina eu nu vreau sa te conving ca e de la [bibe] sau ca nu poate fi doar mancarea de peste zi, dar la mine a fost singurul indiciu! pe care si eu l-am pus pe seama CM-ului, mai ales ca initial a tinut doar vreo 3 zile (sa vezi acum cum e...) hai ca nu mai e mult de asteptat! [flo] danaisa20 [gravi] 11+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...