Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt, Perla Moldovei (92)


Recommended Posts

Iulia, [pup] pfiu.. ce bine ca nu trebuie sa ma mai musc de limba cand imi vine sa zic si la altii. Te pup tare si stiu ca va fi totul perfect! [pup][pup][pup][pup]

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

OOOOfff, Dumnezeule mare, am uitat ca am semnatura :))))).

Imi pare rau ca ati aflat asa, chiar vroiam sa va anunt oficial, nu sa citit dupa semnatura. Imi pare rau.

Deci....i'm pregnant, hihi! Stiu ca e fetita ca am fost sapt trecuta la eco la un ecografist f bun si un ecograf f bun si dnul doctor parea f sigur de ce zice, desi stiu ca e f devreme. Dar madmoisella statea cu dumneaei la vedere tot timpul si pintre alta masuratori tot imi arata dr cele 2 linii paralele, si-mi tot zicea in gluma...ca ori e fetita ori e barbat cu labii :))).

Maine am iar eco (dupa eco de maine urma sa va anunt), vedem cat a crescut gaza si daca se confirma sexul.

Multumesc mult de urari, Doamne ajuta sa fie bine si sa am la vara o gogosica mica in brate. [olala][olala][olala]

 

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009) si [gravi] 12+ cu [fetita]

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia, felicitari inca odata![pup][olala][flo]

Ai sa vezi ca o sa fie bine...multa sanatate si sa ai mai multa grija de tine.Sa te odihnesti mai mult perioada asta![gravired][grup]

Vreau si eu o cafelutza de post??[:D][:-@]Da cineva?

Eu una deabia astept sarbatorile de iarna![pegeam][cubrad]

 

[si-eu]Mihaela,id="red">mami de ingeras id="blue">Cosminiqid="red">[bonjovi][pup][hagi]

 

 

Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" id="red">(Mark Twain)

 

 

 

http://bazar.desprecopii.com/browse.aspid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata la amiaza!

Iulia, nu mai mancam, ne-am lasat, suntem la diete...[alcool] glumesc. ne vedem, da!

 

Mihaela, o cafea cu rom. merge?[:D]

ce mai face Cosmin? merge la after? cum e? isi fac temele acolo? mai are si pt. acasa? fac serbare? noi avem pe 22.

 

revin.

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, da si Cosmi tot pe 22 are serbarea!Deabia ce l-am gasit pe Mos[pk]Clasa deja e pregatita, bradutul e gata, copii au poezioare de invatat...deabia astept sa vina serbarea, craciunul.[pegeam]

La after e bine!Nu pot sa spun foarte bine dar e bine...se ocupa Doamna foarte frumos de toti copilasii.Vreau sa iti spun ca Cosmi citeste de la televizor(bine nu la filme cand trece scrisul foarte repede dar eu sunt foarte mandra de el!![pk])La matematica e foarte activ si face scaderea si adunarea fara sa mai foloseasca degetele...[:D].Acuma lucram cu el sa prinda tabla inmultirii (prin joc ca e mai frumos!)si lui ii place foarte mult gen :cat face 2x4(si el stie ca trebuie sa adune 2 de 4 ori !

Cu scrisul (la abecedar,literele)mai avem un picut de lucrat dar scrie totusi frumos si curat!Cica scrisul e un talent![:D]

Stau seara cu el in pat si compunem povestioare in care includem operatiuni de matematica.De cateva seri asta e placerea maxima la copilutul meu.

Bine ca sunt si zile(in general cand il ajunge oboseala pe la mijlocul sapt joia...) cand isi doreste sa unga scoala cu untura sa o pape cainii!Si eu ii zic ca daca se intampla asa se duce cu oile la pascut![pk]

Am avut si zile cand asa de obosit era de la scoala ca plangea din orice, daca nu avea motiv cauta el unul si tot incepea bocitul prin casa .

Iustina cum merge?Ii place la scoala?[:-@]

Am vazut si eu pozele de la padure!Foarte mumoase!

Ma uit ca copii astia ai nostri si nu imi vine sa cred ce repede au crescut.Si anii trec pe langa noi[alcool]

Noi mai avem discutii asa in gluma si Cosmi se supara foarte tare cand ii spun ca noi o sa imbatranim[bang]

Dimineata il analizam pe Cosmin si mi-am dat seama ca mai are putin si imi ajunge aproape pana la umar!

gata plec ca m-am intins cam mult...[:)]

 

[si-eu]Mihaela,id="red">mami de ingeras id="blue">Cosminiqid="red">[bonjovi][pup][hagi]

 

 

Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" id="red">(Mark Twain)

 

 

 

http://bazar.desprecopii.com/browse.aspid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, waw! F. tare, daca ati ajuns deja sa faceti inmultiri...Iustina nu e asa evoluata, inca face adunari/scaderi. A inceput si ea sa citeasca, dar nu cursiv, insa se descurca bine, zic eu. Ii place f. mult la scoala, ii place d-na, ii place sa faca teme si asta mi se pare f. important. Sper sa ii placa la fel de mult si in viitor.

 

Laura, asteptam sa dai de baut, sa stii! [pk]

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...