Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt, Perla Moldovei (92)


Recommended Posts

..eiii inca nu! la scoala nu fac inca inmultiri.Facem noi in particular !

Si literele de ex. cand lucrez eu cu el acasa se cunoaste si scrie mai frumos si in clasa!Au ajuns acum la litera 0 mare.

Ma bucur pt Iustina ca ii place la scoala![pk]

Laura, dar ce sarbatoresti de trebuie sa dai de beut[alcool][alcool]

Vreau si eu o visinata[:D][alcool][alcool]

 

[si-eu]Mihaela,id="red">mami de ingeras id="blue">Cosminiqid="red">[bonjovi][pup][hagi]

 

 

Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" id="red">(Mark Twain)

 

 

 

http://bazar.desprecopii.com/browse.aspid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cosminiq, tre sa dau de baut pt ca azi s-a nascut viitorul meu fin [:)], baiatul finilor nostri de la Aiud.

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oaaaa!Ce misto!

Sa va traiasca si sa fie sanatos![pup][batetoba][bebic]

Da da sigur trebuie sa dai de beut[alcool][alcool]Eu ma inscriu la o visinata din aia buna cum numai voi stiti sa preparati![olala]

Felicitari inca odata!pup[pup]

Am citit postarea finului tau, foarte emotionant!Ma bucur ca sunt bine,sanatosi!

 

Va doresc o seara faina de tot![flo]

 

PS; am terminat de aspirat toata casa si mi-a trecut melancolia![:-@]

 

[si-eu]Mihaela,id="red">mami de ingeras id="blue">Cosminiqid="red">[bonjovi][pup][hagi]

 

 

Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" id="red">(Mark Twain)

 

 

 

http://bazar.desprecopii.com/browse.aspid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult, fetelor! Tudor il va chema si totul e perfect. Are 57 cm si 3300g. A primit 10 cu felicitari si el si mamica lui care a nascut usor, dupa doar 2 ore de travaliu. Si aici e derularea evenimentelor, povestita de proaspatul tatic: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=168959&REPLY_ID=7170526 [:D]

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza!

E gata cafelutza![cafea]Eu am servit deja una[:)]

Iulia, cum e ?Ce ti-a spus la ecografie?[:-@]

Offff ce zile de wk am si eu??!!Ma apuc de invatat, si am ceva [:D][bang]Asta e, daca nu am facut scoli cand a trebuit...stau acuma si trag de carti si ele de mine[:I]

Un wk minunat va doresc![flo]

 

[si-eu]Mihaela,id="red">mami de ingeras id="blue">Cosminiqid="red">[bonjovi][pup][hagi]

 

 

Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" id="red">(Mark Twain)

 

 

 

http://bazar.desprecopii.com/browse.aspid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!! Azi dau cafeaua eu! Dar fara gagii sexy...o chemam pe Laurici sa aduca masculul [:D].

Eu sunt bine, multam mult, a fost bine la eco sambata, numai de bine despre gaza mica, a confirmat nenea doctoru ca e fetita si dublu test a iesit f bine, cu riscuri f scazute pt sindroamele si trisomiile lu peste. Eu oricum nu am incredere in testul asta, dar ce-i drept daca ar fi iesit naspa m-ar fi pus pe ganduri. Azi iar tre sa ma duc la dr, la dr care-mi urmareste sarcina, ca sa-i duc rezultatele.

Va pupacesc, sa aveti o saptamana usoara! Eu trebuie sa plec in cautare de cadouri, dar cred ca o las pt weekend. Nik n-am cumparat, sunt in urma rau...

[pup][pup][pup]

 

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009) si [gravi] 12+ cu [fetita]

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui uliiasi
OOOOfff, Dumnezeule mare, am uitat ca am semnatura :))))).Imi pare rau ca ati aflat asa, chiar vroiam sa va anunt oficial, nu sa citit dupa semnatura. Imi pare rau.Deci....i'm pregnant, hihi! Stiu ca e fetita ca am fost sapt trecuta la eco la un ecografist f bun si un ecograf f bun si dnul doctor parea f sigur de ce zice, desi stiu ca e f devreme. Dar madmoisella statea cu dumneaei la vedere tot timpul si pintre alta masuratori tot imi arata dr cele 2 linii paralele, si-mi tot zicea in gluma...ca ori e fetita ori e barbat cu labii :))).Maine am iar eco (dupa eco de maine urma sa va anunt), vedem cat a crescut gaza si daca se confirma sexul.Multumesc mult de urari, Doamne ajuta sa fie bine si sa am la vara o gogosica mica in brate. [olala][olala][olala] Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009) si [gravi] 12+ cu [fetita] Botezul lui David Poze
align="right" id="quote2">FELICITARI!!!!!!!!!!!!!!!Sarcina usoara, noroc si multa sanatate!Emma [fetita] Maria (22.01.2011) si Andreiid="blue"> (21.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti fetelor???

Slaba miscare prin zona?![:)]

Va servesc repejor cu un ceai cald cu multaaa lamaie, si plec acasa![pk][colegi]

 

[si-eu]Mihaela,id="red">mami de ingeras id="blue">Cosminiqid="red">[bonjovi][pup][hagi]

 

 

Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" id="red">(Mark Twain)

 

 

 

http://bazar.desprecopii.com/browse.aspid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...