Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt, Perla Moldovei (92)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

saluti fetele dragi!!!![flo][pup][flo]

imi place sa vin pe aici si sa savurez cate o cafeluta bunaaaa,un ceiut buun si sa va citesc.......noi suntem bine,normal,ne gandim acasa...mie dor de acasa...de zapada.....ca ploi sunt detule aici[bang] si de sarbatorile de acasa mie dor,noi am facut bradutul, fff rapid la insistentele lui Stefi pt ca fiecare casa e impodobita deja,asa ca ascult Gheorghe Dinica si apoi trecem al colinde.

o sa va incant cu mici foto ,la shopping normal dar am dat si de mos[olala].

Va imbratisez cu mare drag,multi pupici si revin cu ciocolata de sarbatori[:D][pup][pup][pup][flo][flo]

 

http://family.webshots.com/photo/2873492590101502053ZSgqvd

 

carmen si stefi[pup][pk][pup][pk][pup][pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alexDG
Buna dimineata fetelor! Azi va servesc eu cu o cafea, un ceiut, ciocolata calda si o feliuta de tort![pup]Sa aveti o zi frumoasa si senina![flo]zuza...tusha de shtrumphi...
align="right" id="quote2">La multi ani, zuza! [s] Sa fii sanatoasa, fericita, iubita , cu prieteni multi si veselie mare. Daca tot ti-am cantat asa frumos cu noate'n cap, da si tu o cafea ca lumea. Hai pup si sa ai o zi faina, faina, faina!!!
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen ti-am admirat pozele si pe FB. Sunteti niste norocosi cu asa frumuseti pe acolo. Te cred ca ti-e dor de casa si de sarbatori romanesti, dar sa stii ca zapada nu e nici la noi. Pupa tare domnisoara frumoasa si te pupacim si pe tine si va asteptam acasa! [pup]

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mno .. vad ca pe tine nu te las .. hai ca'l aduc eu pe jonny asta

http://www.buzznews.ro/wp-content/uploads/2011/10/johnnz-depp.jpg

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza!

LA MULTI ANI!!pentru sarbatorite[pk][flo][s]

 

oaaaaaaa Carmen !Ce poze frumoase aveti![olala]

Superb Mosul[pk]....

Tu ce faci??ai mai slabit, iti sta super bine!nu am putut sa nu remarc si fustita ta superba !![ispita][;)]

E o mumoasa Stefi![flo]

Da asa e !nu avem zapada deloc inca[q]Eu una deabia astept zapada, macar un pic![pegeam]

Iulia, ce face burticutza ta??V-ati gandit la un nume pentru bebelusa sau e prea devreme inca!??[pup][gravired]

Va pup si o zi superba sa aveti!

 

[si-eu]Mihaela,id="red">mami de ingeras id="blue">Cosminiqid="red">[bonjovi][pup][hagi]

 

 

Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" id="red">(Mark Twain)

 

 

 

http://bazar.desprecopii.com/browse.aspid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...