Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt, Perla Moldovei (92)


Recommended Posts

Asa e, Cristina, noi pe 23 avem la 16 serbare la engleza la Galeria. Apoi pe 24 de dimineata plecam la ai mei. Dar intre Craciun si rev noi suntem acasa si eu sunt in concediu si chiar vreau sa ne vedem. Si eu o dau un pic in depresii de la atata stat numai in casa cu probleme de servici, copii si cam atat.

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai mamicutze, mai, va invidiez f tare ca aveti zapada...abia astept si eu!! ca sa nu mai zic de David carte s-a trezit azi dimineata ca vrea zapada si sa mearga cu saniuta :)

Eu ajung pe 22 seara tarziu, dar cred ca pe 23 voi avea o gramada de treaba, mai bine intre Craciun si rev zic si eu...sa vedem care cum e pe-acasa :). Si cat loc mai avem in stomacele pt mancarea de chinezi...

 

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009) si [gravi] 14+ cu [fetita]

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani, Stefan!!id="red">[s] Sa cresti mare, sanatos si norocos, sa aduci multe bucurii parintilor! [pup]

 

Allexa, bafta la serbari!!

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexa, sa-ti traisca feciorasul! [pup] Bafta la serbare!

 

Si noi avem serbare astazi, o sa vina Mos Craciun, Stefan de abia asteapta. E cam bolnavior dar, fiind sub tratament de cateva zile l-am dus totusi la gadinita sa mai faca o repetitie cu copiii.

 

 

Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,multumesc mult pentru urari, pana la ora asta nu am avut timp nici sa respir, de calculator...nu mai vorbesc.Totul a iesit minunat,serbarea lui Razvan super, au avut un Mos inchiriat, un actor, care a asistat la toata serbarea, a fost foarte haios, facea glume mereu, culmea, Razvan era primul copil de langa el[olala] si radea de nu mai putea la glumele lui[:D] poeziile,plugusorul le-a spus impecabil( normal, cum altfel [:D]) ...in concluzie...mie mi-a placut f mult. La Stefan nu stiu prea multe, astept maine dimineata sa detalieze doamnele,caci l-am luat pe fuga,ca trebuia sa plec la Razvan la serbare,dar, mi-a spus acasa ca a venit Mosul, a cantat si dansat pe o melodie, ce-i drept nu prea mi-am dat seama pe care[alcool] [:D],fapt care m-a pus pe ganduri,deci am goluri,cultura muzicala ioc [:D].Canta ceva de genul tei,tei,tei-tei,tei,tei cu mainile in solduri intorcandu-se cand spre stanga , cand spre dreapta,dupa care bavooooo si batea din palme [olala].Asta inseamna ca a incercat totusi sa lucreze ceva cu ei [alcool][olala].

Dupa serbare, repede-repede acasa, caci avea Stefan musafiri[olala]...totul a fost super!

Maine mai avem un hop si apoi ne linistim si noi [:D]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamicute dragi, sa aveti parte de sarbatori linistite si fericite, sa va odihniti si sa va bucurati de cei dragi!

Va pupacesc mult de tot! Noi am ajuns azi noapte, azi am facut bradutul nostru si al lui bica si ne bucuram de ninsoare, sper sa se aseze ceva.

[pup][pup]

 

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009) si [gravi] 14+ cu [fetita]

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...