Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt, Perla Moldovei (92)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani, fete dragi!!! Sa aveti un an nou bun, cu multa sanatate, bucurii si fericire!

 

Cum ati petrecut? Pe unde v-ati 'dezmatat'? Noi am stat acasa. Au venit la noi Lora cu familionul, Dana, Ionut si Ian si cei doi nasi ai copiilor care stau in bloc cu noi. Am petrecut ca pensionarii (sau mai rau) : un pic de mancare, un pic de bautura (mi-au ramas barul si frigiderul plin) , un pic de tv, stat de vorba si jucat mim. [alcool]

Ieri am fost invitati de un Vasile un la gratar in padure. Si cam asta a fost tot. Azi mai lenevim un pin, de maine inapoi la munca in forta.

 

Eu zic sa ne vedem intr-o seara la un suc. Cine doreste? unde? cand?

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Vin si eu la cafea, poate imi vine cheful de munca. Deocamdata doar ma fac ca muncesc ... oare reusesc sa scap asa toata ziua?

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI 2012![flo]

LA MULTI ANI!!!MULTA SANATATE SI BUCURII celor care poarta numele de Ioan, Ioana[pk][s][hia]

Nu stiu cand mai intru pe forum ca am un sfarsit de saptamana plin , plin ochi![alcool][:I]

Va pup si va doresc numai bine![pup]

 

[si-eu]Mihaela,id="red">mami de ingeras id="blue">Cosminiqid="red">[bonjovi][pup][hagi]

 

 

Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" id="red">(Mark Twain)

 

 

 

http://bazar.desprecopii.com/browse.aspid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, noi de craciun am umblat pe la fini, cumatri, parinti ....[pegeam] si de revelion a fost cat pe ce sa ne ducem la o cabana la Vatra Dornei(am renuntat cu 2 zile inainte[:D][bang])

Am ramas loco ,cumintei, am petrecut la cumatrii si prietenii nostri de suflet unde am papat si eu pe saturate scoici, creveti ,caracatita...si alte oratanii de astea de mare[:D],am facut pastrav prajit si sos de ciupercute,salata verde,piept de pui la gratarel...TOTUL FOARTE USOR![pk][pofta]

Oricum au trecut asa de repede sarbatorile astea incat parca le astept din nou!![:I]

 

[si-eu]Mihaela,id="red">mami de ingeras id="blue">Cosminiqid="red">[bonjovi][pup][hagi]

 

 

Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" id="red">(Mark Twain)

 

 

 

http://bazar.desprecopii.com/browse.aspid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...