Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(736)


Recommended Posts

hai cu galeria pt mikyid="red">!!!

 

[pk][pk][pk]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am vb cu verisoara mea!! suntem inca pe pozitii, doamen ajuta pt maine[ruga][ruga][ruga]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
am vb cu verisoara mea!! suntem inca pe pozitii, doamen ajuta pt maine[ruga][ruga][ruga]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luniAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
align="right" id="quote2">Doamne ajuta, sper ca maine sa ne dai vestea cea buna, maine se testeaza?In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mihaela.id="red"> ti-am raspuns pe forumul cu mamici din iasi!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da , mikyid="red">

 

maine isi face un test de sarcina!!!! nu a facut nimic de la inseminarea de pe 5 nov!

poate luna asta o sa va lauti 3 de manuta si la odisee cu voi!!!mai schimbam moda!!!![pk][pk][pk]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Miky poate esti totusi graviduta [:D][pk]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">Moni as vrea eu sa fiu graviduta dar nu cred ca am nici o sansa, macar daca mai ma dureau sanii, oricum azi zunt z30 si z18 dupa inseminare... am vazut ca la tine dupa ce ai facut ovitrell-ul ti-a venit la 18 sau 19 zile, asa ca ma astept si eu sa imi vina tot asa.In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
align="right" id="quote2">da Miky insa eu am intrerupt utrogestanul si mi-a veniot dupa 3 zileTratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata feteleor!

Camila felicitari!!! sarcina usoara si un bebe sanatos iti doresc!

Eu sunt z2 dar oricum luna asta nu imi puneam sperante ca nu prea am prestat cum trebuie.

Mirunita imi spui si mie te rog cum e cu stimularea asta cu laptisor de matca? Cat si in ce zile trebuie luat?

 

Lili [mamica] de strumfita Maria Eliza

 

Cu ajutorul lui DD in curand din nou [gravired]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...