Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(736)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Cixinica, doar PS – 62% e cam mic, iar in sarcina scade mai mult. Si tu esti binisor, aproape perfect. Am uitat, ce ti-a zis dr. U sa mai faci?id="Verdana">_____________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm[ruga] pentru [copil]http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">Dar de ATIII ce zici, este cam spre limita superioara.Dr.U nu a vb cu mine, dna viorica mi-a prescris tratamentul pregatitor si la fel ca lui Moni daca fac stimulare, IA, FIV sa o sun inainte sa vb despre tratamentMultumesc mult [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 229
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Din cate stiu, o valoare mai mare nu are importanta. Probleme sunt la valori mici.

[pup]! Sa fie cu folos (cred ca v-am zapacit cu urarea asta a mea, dar stiu ca are efect[:D]!id="Verdana">

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm

[ruga] pentru [copil]

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Din cate stiu, o valoare mai mare nu are importanta. Probleme sunt la valori mici.[pup]! Sa fie cu folos (cred ca v-am zapacit cu urarea asta a mea, dar stiu ca are efect[:D]!id="Verdana">_____________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm[ruga] pentru [copil]http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">[pup]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laptisor de matca am si eu in casa ca imi trimite mama pt sotul meu.Dar eu am din ala care se ia cu o lingurita mica si credeam ca pt stimulare poate se ia mai mult de o lingurita pe zi.

As vrea eu mai multe ceaiuri si pastilute dar eu nu i0am spus mamei ca lucram la bebe ca apoi m-ar fi intrebat luna de luna daca am reusit [:D] asa ca pastrez sa cumpar eu tot, asa scap de intrebari.

As vrea sa incerc si eu cu utrogestan vreo 2 luni iar aici imi trebuie neaparat reteta pt el.

 

 

Lili [mamica] de strumfita Maria Eliza

 

Cu ajutorul lui DD in curand din nou [gravired]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lilimara
Laptisor de matca am si eu in casa ca imi trimite mama pt sotul meu.Dar eu am din ala care se ia cu o lingurita mica si credeam ca pt stimulare poate se ia mai mult de o lingurita pe zi.As vrea eu mai multe ceaiuri si pastilute dar eu nu i0am spus mamei ca lucram la bebe ca apoi m-ar fi intrebat luna de luna daca am reusit [:D] asa ca pastrez sa cumpar eu tot, asa scap de intrebari.As vrea sa incerc si eu cu utrogestan vreo 2 luni iar aici imi trebuie neaparat reteta pt el.Lili [mamica] de strumfita Maria Eliza Cu ajutorul lui DD in curand din nou [gravired]
align="right" id="quote2">Si eu am in casa laptisor tot din ala, ramas de la ceva.Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Testare:

-alex pe 30 noiembrie

-corina pe 1-2 decembrie

-cixinica pe 3 decembrie,

-Draguta, eu, mirunita, gabyv pe 6 decembrie

-luciana 9 decembrie

-moni-17 decembrie

 

Ce multe suntem pe 6 decembrie, ce bine ar fi sa nu imi vina uratii si sa ma pot testa pe 6 ca la mine ar trebui sa apara mai repede.[pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Din cate stiu, o valoare mai mare nu are importanta. Probleme sunt la valori mici.[pup]! Sa fie cu folos (cred ca v-am zapacit cu urarea asta a mea, dar stiu ca are efect[:D]!id="Verdana">_____________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm[ruga] pentru [copil]http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">[pup] multumesc!Mihaela, frumoasa lista ai facut, sa fie la fel si cea cu IIid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar, gravidutele la apeeeeel[flo]!

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm

[ruga] pentru [copil]

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Oare ce fac gravidutele noastre Ylari si Stefulici?Ylari probabil isi asteapta sotul dar de stefulici nu mai stiti nimic?Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
align="right" id="quote2">aaaastefulicitrebuie sa ma ajute cu pregnylul luna asta...Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...