Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 100


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Paste Fericit[paste] la toata lumea! Adipapazi, felicitari pentru reusita [bebic] si sarcina usoara cu [copil]frumos(i)si sanatos(i)!Cat ma bucur ... majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Samira ,Speranta si Bytzi va pup fetelor[pup]si Doamne-Ajuta !!! FSH mare... urmeaza primul FIV
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luck am primit reteta de la Kovacs pentru merional,pe care le-am luat din Ungaria. Fetelor,azi incep injectiile dar rusii nu au aparut.Nu cred ca e nici o problema,nu?Voi cu ce seringi ati facut merionalul?Eu mi-am cumparat de insulina,or fi bune?Cu ce ac prepar?Cu acelasi cu care imi fac injectia? va pup yarrina felicitari ptr reusita [flo][flo][flo] tamaryllis gata bagajul?[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui pamy azi incep injectiile dar rusii nu au aparut.Nu cred ca e nici o problema,nu?Voi cu ce seringi ati facut merionalul?Eu mi-am cumparat de insulina,or fi bune?Cu ce ac prepar?Cu acelasi cu care imi fac injectia?
cu acul mare - ac obisnuit (cred ca ai luat si ace mari), prepari; cu cel mic, cel de insulina, te intepi. succes! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...