Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 100


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui adela1984
Daca va rog mult de tot, imi spuneti si mie pe ce adresa de mail corespondati cu dr.Kovacs? info@ivfpregnancycenter.com ??? multumesc mult.
Asta e buna, e singura adresa de mail valabila pentru Kovacs! Bafta![flo] Irina, [gravi] cu [bebic][bebic] +9
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mirela2
Citat:
citat din mesajul lui tannoo25
Citat:
citat din mesajul lui mirela2
adipapazi, tannoo a facut beta, dar ei sunt atat de secretosi de mama mama, vor sa stie tot despre altii, dar ei nu spun nik despre ei....hmmm [ruga]
crezi ca daca ar fi fost de bine nu dadeam de inteles ? si tacerea este un raspuns ... poate nu putem sa trecem asa usor peste o nereusita, cum faci tu ... nu se pune problema ca vrem sa stim totul despre altii, caci nu am intrebat pe nimeni nimic mai mult decat s-a "povestit" aici ... [flo]
ti se pare ca eu am trecut usor......habar nu ai atunci ce inseamna sa pierzi......in fine nu vreau sa fiu off topic..... [ruga]
[pup] Irina, [gravi] cu [bebic][bebic] +9
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lidiadiana
Eu in ziua 11 de la CM (primul dupa FIV)am avut o usoara sangerare? Sa fie oare de la tratamentul pentru FIV? A mai patit cineva asa? FSH mare, urmeaza FIV 2... reusit
e posibil sa fi ovulat. am patit-o eu dupa primul fiv, la CM2. am scris la PK si asta fu explicatia. ca la unele ovulatii, cand se sparge foliculul, poate aparea sangerare. sau sa fi fost un chist care s-a spart. fa si tu o echo ca sa te linistesti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yarina, te tii de boroboate! faci beta la 7 zile si asa bun beta? BRAVOOOOOOOOOO! mai tii minte cand plangeai p-aci ca te pune dr sa opresti fivul? ai vazut ce bine ti-a mers? pupicei tannoo, imi pare rau, keep hoping. mi-e dor de feliciaaaaaaaaaaaaaaaaa! bai gasca de la budapesta, vreti maine sa ne intalnim?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...