Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 100


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui descultu
si am facut fiv pt ca sotul meu are doar 5 mil de spermatozoizi iar eu nu am nici o pb fiv 1 cu dr tutunaru si dr matei dar f dezamagita nici nu mai comenez fiv 2 cu dr bodnar reusit
felicitari ai avut mare curaj sa faci fiv cu tutunaru.....dar nu mai conteaza, concentreaza-te acum asupra puiului [flo] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adipapazi, am pus 2 blasto de ziua a 5-a. Desi am avut beta asa mare, eu nu simt nimic deosebit, greturi nicidecum, poate obosesc un pic mai repede decat de obicei. PK zice ca nu se poate corela valoarea beta cu numarul de embrioni implantati. Ramane sa vedem la prima echografie, pe 19. Descultu, felicitari, bebe cumintel! [pup] toate fetele!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mirela2 [flo] multumesc frumos , mie dr mi-a recomandat azitromicina de 500 mg 2*1/zi timp de 5 zile , si el zicea ca tratamentul este de doar 3 zile dar sa facem totusi 5. mami i-am trimis un mail lui PK in care i-am spus asta , am primit raspuns la mail dar la intrebarea mea referitoare la doxiciclina NU [:D] MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot ; antitrombina III sub limita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui luck mami i-am trimis un mail lui PK in care i-am spus asta , am primit raspuns la mail dar la intrebarea mea referitoare la doxiciclina NU [:D]
trimite-i inca un mail!!! oricum stie deja ca romancele sunt stresante! [:D] s-a obisnuit deja cu noi!!! scrie-i clar ca ti-a recomandat doxiciclina dar ca pe rezultat scrie ca esti rezistenta la ea... intreaba-l daca e ok in cazul acesta sa urmezi acest tratament! Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
Tu ce simptome aveai inainte de test? De CM sau de bebe?[:D]
Cu mine vorbeai?[alcool] Am avut ca de CM... plus niste intepaturi mai ciudate pe mijlocul abdomenului si dureri usoare de sani pe lateral. Atat. Nu te mai gandi, nu e o regula. Dar am avut si un feeling.... ca e de bine! Mi-era teama sa si imi fac sperante. Mult noroc maine![pup] Irina, [gravi] +9
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]citat din mesajul lui tamaryllis
Multam fetelor! Nu sunt atat de agitata cum sunt eu de obicei... Corina, tu ce probleme ai de ai ajuns la fiv? Din pacate pana in prezent nu am descoperit nimik serios. Sotul ok cu o spermograma in limite, eu analize de z3 aprox ok, prolactina putin crescuta PK a zis ca nu e problema, trompa dr ingusta, ovulatie ok, endometru ok, anticoagulant lupin negativ, proteina c si s in limite, antitrombina III ok. Mai am unele de facut cariotip, mutatia fact V Leiden, mutatia genei protrombinei. Cert e ca de vreo 5 ani de cand am intrerupt AC nu am ramas, asa am hotarat sa mergem la Kaali, insa fara succes pana in prezent.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mami [pup] asa .... cu tupeu !!!!!! Bine , asa am sa fac , oricum m-a dezamagit putin , in primul rand ca nu a vazut in analiza atasata si in al 2lea rand ca nu a citit tot ce i-am scris cu atentie sau ... MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot ; antitrombina III sub limita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui luck
mami [pup] asa .... cu tupeu !!!!!! Bine , asa am sa fac , oricum m-a dezamagit putin , in primul rand ca nu a vazut in analiza atasata si in al 2lea rand ca nu a citit tot ce i-am scris cu atentie sau ... MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot ; antitrombina III sub limita
e in concediu... iarta-l si tu! [:D] de-asta e cu capul in nori! Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...