Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 100


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui gabi_ducu
Buna fetelor, Am facut un Fiv la Sibiu si nu mi-a reusit. Al 2-lea Fiv daca ma gandesc sa-l fac decand se poate incepe? Cele care ati facut la Zadori cam cat v-a costat? Pe mine la Sbiu m-a costat cam 120 milioane. Pusi http://tt.lilypie.com/OFKOp2.png
buna, noi am cheltuit, prima data (dec.2009) 12.000 lei ptr fiv( +icsi+ah)+tratament+cazare+mancare; a doua oara (martie2010) am cheltuit 15.000 lei pentru aceeasi pasi ca si in luna decembrie. iti poti activa pm ? [flo] al doilea fiv poate incepe dupa 3 luni (3 cm) de "pauza"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

tamaryllis cum poti sa le faci singura? Eu ma uit la filmele demonstrative si mi se face piele de gaina.Nu cred ca am sa le pot face singura,la altcineva as face dar mie mi-e mila [:D].Mai bine ziceti voi ca sunt fricoasa sau cum vreti voi dar eu nu cred ca mi le fac. va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atena nu mai zi ca-s sanse mai slabe [bang], eu nu vreau sa stiu [:D] Prin mai ar trebui sa-l fac asa am ramas cu Dr.; a zis ca vrea sa vada rezultatul de la analize inainte. Eu maine merg la Budapesta sa mi le fac, iar rezultatele vor veni in 3 saptamani. Trebe sa speram in continuare ca altfel.... Si apropo mie mi-a recomandat 2 cicluri de pauza dupa FIV esuat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pamy: de ce nu iti face sotul intr-o prima faza? pe bune nu e greu, dai cu vata imbibata in sport si apoi infigi acul - cele mai bune ace sunt cele de insulina pt ca sunt f subitiri corina_anam: serios??? chiar si pentru FET se face pauza 2 cicluri? ce analize ti-a dat? eu ma cam grabesc, tare as fi vrut sa fac FET in mai...adica daca ar fi fost dupa mine si in aprilie, dar el fiind plecat nu e fezabil...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...