Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 147


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Mesaj la Dana pe FB: Aseara la 00.23 s-a nascut a doua minune din viata noastra...Lucas. Este frumos si sanatos: 3680grame si 51cm. Natural fara epidurala. mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Iupiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!![colegi][colegi][colegi][colegi] Bine ai venit Lucas!!!! Sa ai o viata minunata ,sa fii fericit ,norocos si sa ai mult succes !!![flo][flo][flo] Dana ,refacere ultrarapida si laptic mult !Ma bucur ca ai nascut repede ![pup][pup][pup] Many multumim tare mult de vesti [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, am citit cu nerabdare toate postarile de ieri si pana acum, dar cand am ajuns la vestea postata de Many cu nasterea micutului Lucas, mi-au dat lacrimile. Cat de frumos este sa afli ca s-a nascut un copil, ce exaltare pe Dana cand l-a tinut in brate pentru prima data. M-a readus in trecut la nasterea micutei mele. Neata tuturor si acum, ca am primit vestile minunate, va pot oferi cafeaua, acum o pot savura fericita. Monis, n-a sa mergi for ever la serviciu - exista optiuni dar .... tu decizi. Hai, o zi minunata tuturor. Mama cu program prelungit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, Am vb dimineata cu Dana la tel, nu am apucat sa postez, dar a vazut many [flo] pe fb, asadar minunea a venit foarte repede [olala] Dana refacere rapida[pk] Monis multumim de cafia ma duc sa o savurez Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei[roker](8 nov '09) si [gravired]36+cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramonika am tot zis ca-ti scriu si tot uit, ca un job in invatamant ar fi o treaba din punctul de vedere al timpului liber, dar nu este de mine. Ai mei au fost toata viata profesori si au trait cumplit de greu, pe de o parte din lipsa banilor, si pe de alta din cauza uzurii psihice, pentru ca au fost foarte dedicati meseriei. La mine la munca daca fusharesc un raport cu niste cifre catre firma mama, nu sufera nimeni, dar sa fiu intr-un job in care daca nu-mi fac treaba, alti oameni sufera in mod direct... exclus. [pup] Simina ce te-a intrebat Ramonika este legitim, eu zic sa te mai interesezi. Raluci felicitari pentru reusita cu dosarul [pk][pk] Gabitza spor la treburi si rabdare multa cu Eva nemancacioasa, tot cred ca e doar o faza si o va depasi. Cat despre serbare... poezie? [:D] f tare. Eu sper sa nu aud asa ceva de la gradinita, ca si asa sunt inspumata pe ei [mai]. Smara misto cuptorasul ala, dar e scump nene [soc] [:D]. Spor la vanzari! Ancutza felicitari mami pentru jobul cel nou, as fi vrut sa vad fata minunatei aleia care iti scria mailuri inteligente, cand i-ai spus ca pleci [pup]. Ma bucur ca Sabina e bine si ca e totul bine la voi acum [pup]. Stanucel si eu am inchis definitiv laptopul cam cand a facut Iulian un an, pentru ca devenise pasionat de umblat la tastatura si il tineam deschis inutil, ca nu ma puteam aseza la el. Shtephy mi-au placut mult pozele de la ziua fetitei [olala]. Se si vede intr-una ca e bosumflata draga de ea. Iar Iustinut e tare frumos!!! [pup][pup] Pirelia imi pare rau ca s-a imbolnavit Oana, sper sa-i mearga mai bine de acum incolo! Eu nu mai stiu parola de la contul comun, a schimbat-o cineva. Rugam cineva-ul sa impartaseasca la grup parola noua [flo][flo][flo] Monica sa fie un samburel in burtica de data asta si nu o samburica? [olala]. Si Iulian are ceva mofturele, dar uite ca eu nu mai sunt acasa sa vad de ele, asa ca mergem inainte. Spor la treaba si salutari pentru Lalu [pup] Alexa ce face Misso? mai zi-ne de voi [pup] Diana [pup] este o idee foarte buna [:D], doar ca are niste neajunsuri si sincer, in momentul asta, gandul la un al doilea copil mai mult ma deprima. Sunt intr-o faza de low-esteem, si putina depresie pe deasupra, in fine, imi revin eu [pup] Licurici nu mai tin minte precis precis, dar stiu ca Iulian a avut o perioada cand avea cateva luni in care pana la 12-1 noaptea avea program de urlat si unul din noi il plimba in brate pana reusea sa adoarma. As zice ca era cam asa ca Dragos [;)]. Strumfy iesire rapida din 'albastru' iti doresc [pup] Ionela sanatate, sanatate si iar sanatate!!! sa scapati repede de M [pup][pup] Many [grup] [pup]. Spor la controlat! Ceva vesti de la Liloase, ce mai fac ele? [pup] ma duc sa si muncesc pe ziua de azi [afro]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...