Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 147


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Monis e clar ori ne dam pe mess ori fiecare in banca lui ca iar nu-i nimeni pe aici [bonjovi] Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei[roker](8 nov '09) si [gravired]36+cu [baietel]
[mai][mai] voi chiar vreti bataita..las ca te vaz eu acas' cu doi plodei ca nu mai ai timp sa scrii , si te rogi sa mai scrie cineva sa ai ce sa citesti[:D] Dana, felicitari!! Abia asteptam relatari de la cald, cu puiutul mic in brate!! Si de cum se poarta David cu el[8D] Many[pup][pup][pup], hai fugi la o sedinta de shopping sa iti mai treaca din starea blue. Trebuie. Cumpara ceva globulete noi, reorganizeaza cum aranjezi in casa de sarbatori, prenoteaza o excursie de sarbatori, fa ceva sa te inveseleasca. Eu asa visez sa mai apuc sa umblu fleaura prin magazine si sa cumpar nimicuri..off off. Un drum la Cta pt mine e o excursie, ce sa mai zic ca nu am vazut un real/carrefour/orice altceva de gen sesiune shopping de nu stiu cand.. De la ziua mea din ianuarie cred..[alcool] Pe mine daca m-ar trimite careva sa frec menta juma de zi pe undeva la cascat gura nu m-as supara deloc, mi-ar face ziua[pk] Sa nu mai zic ca acum visez sa pun iar manutzili pe croset poate ies ceva globulete sa le fac cadou de craciun...[:-@] dar nu imi ajunge timpul si nu reusesc deloc sa ma mobilizez...iote acum, stau pe net in loc sa fac ordine prin casa.. [:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009) si Dragos Ioan (29.08.2011)[:D] [url="http://picasaweb.google.com/laurairina13"] Firefly's shop[/url] [url="http://crochetbyfirefly.blogspot.com/"][:D] BLOGUL MEU [:D][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la amiaza!Vin si eu cu limba pe umar, de atata alergat!Am reusit sa recuperez...mama cat ati mai scris... First is first: [flo][olala][flo][olala][flo][olala][flo][olala] FELICITARI DRAGA DANA, BUN VENIT MICUTULE LUCAS.Mami, refacere rapida si mult, mult laptic lui Lucas! Licu, imbratisari calduroase de la Mures!Auzi, dar, acuma, zic si eu ca proasta...nu va puteti muta la parintii sotului, sau si ei au acceasi problema cu caldura....macar pana se rezolva problemele cu caldura...de cand citesc eu, tin minte ca atunci cand rechinasa era bebelasa parca nu erau asa mari probleme cu incalzirea. Noi suntem all day si all night cu tzitzi in gura...puseu de crestere oameni buni...sa va mai zic ca are 4kg 800 grame...am fost luni la medic cu ea pt bilant...a zis k e prea grasa, si sa ii dau sa manance la program, nu la cerere....[bang][bang][bang][bang]...cum sa dau tzitzi la program???? O sa fac pe nesimtita si nu o sa ascult pedi...va las, ca ma striga Janisz, revin mai tarziu cu doua vorbe!@ Mama in actiune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Livia, las sa fie dolofana, mama lor de doctori...daca si de la tatzi e grasa..apoi ma duc pe campii.. Eu nu imi fac nici o grija cu greutatea ca e dolofan, din experienta cu Amalia m-am linistit. La ea a tot luat bine in greutate pana la diversificare, cum am pus picatura de diversificare pe ea, cum a stagnat in greutate. Asa ca acum ma bucur ca ia frumos in greutate, ca stiu sigur ca o sa fie si perioade cand o sa plang ca nu mai creste grasanu meu.. De frig sufera toata mangalica care sta la bloc, socrii stau si ei tot la bloc, deci aceeasi problema..nu am ce face. Poate daca stateam la casa aveam alt sistem de incalzire pe lemne/carbune si era alta treaba, asa.......numar zilele pan vine primavara[alcool][:-@] [:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009) si Dragos Ioan (29.08.2011)[:D] [url="http://picasaweb.google.com/laurairina13"] Firefly's shop[/url] [url="http://crochetbyfirefly.blogspot.com/"][:D] BLOGUL MEU [:D][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor ! Inapoi in Romania, inapoi la lucru... Felicitari Dana sa-ti traiasca micutul! Refacere rapida! Many[pup][flo] Nu sunt la curent cu ce s-a scris...dar vad ca pot intra pe forum de la munca, sper sa fiu prezenta de acum, am lipsit f mult... Copii mei sunt bine, cel mare merge la gradi cu program scurt, ii place f tare la gradi in Romania, s-a adaptat din prima zi... Cel mic ii facem dosarul pentru cresa, sa vedem cum v-a fi cand o sa inceapa....Pana atunci tati se ocupa de ei . Michelle cu Mateo 18.11.2009 si MARIO 15.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...