Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare-Hristos a inviat!! (93)


Recommended Posts

Fetele dragutelor, frigulet aici la mine, dar cu soare, am si pasarele care ciripesc si niste pescarusi care tipa mereu de foame pe cer. Astia din urma imi dau senzatia ca sunt la mare...V-am mai zis ca e o fosta mare la vreo 5 km de aici, dar au transformat-o olandezii in lac, si-a pierdut salinitatea si mirosul specific de "mare'..Oricum cred ca de acolo vin pescarusii astia asa infocat! Am stat tarziu aseara si acu sunt cam obosita. Am program de cumparaturi azi, fac lista, verific camara si frigi si pe urma ma holbez la produse prin supermarket. Am in plan sa cheltuiesc vreo 120 de euro, sa vedem daca imi iese ca saptamana trecuta am depasit targetul [:D] Laura ai zis bine cu salata, imi prind bine idei, ca eu ma blocasem intr-un obicei. Oricum se pare ca azi am mai putin cu 400 de grame azi, adica 56,6 kg de la 57 , sper sa progresez de data asta... [pup] Bruna, hai ca tinem pumnii, trebuie sa fie un embrionash bun acolo![flo] Manu, [pup]lasa fata nu fii suparata, ca doar nu doar 'bucatareala' e singura calitate pe care o cauta un barbat la o femeie! adica io asa sper![:D] Fetelor hai ca va pupic, ca trece ziua! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele! am nimerit eu la alt subiect? Nu de alta dar vad ca ne axam pe cure de slabire....se vede ca a venit primavara! Hai sa deviez eu un pic, sau mai bine zis sa revin pe fagasul normal: azi iau ultimele 2 tablete de Duphaston. In cat timp ar trebui sa-mi vina CM? va fi deviat sau asa cum imi venea pana acum, respectiv la 25-26 zile, uneori chiar 27-28 zile? va doresc bucatareala placuta, celor care asta fac azi, sau plimbareala placuta celorlalte.... Pupici [pup] [ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului are grija de noi [ruga] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada29- Z10CM Adria42- Z5CM Alina06st- Z? CM Amy2007- Z8CM laparo pe 12.11.09;[ruga] Ancamac- Z? CM AniG- Z30CM Babyblue- Z?CM, HSG pe 12.11.09 Beatrix69-[gravi]+26 [bibe] Bebenov- Z25CM Brunadria- Z32CM; in plina desfasurare a FIV-ului cel norocos[pk][ruga] Cinezee- Z? CM Codra74- Z15CM, stimulare cu Clostilbegyt [ruga] Danny1- [gravi]+13 [bibe] Ellyshor- Z9CM, instilatii pe 01.09.09 Galliciana- Z10CM Guzelnico- Z10CM, laparo pe 7.11.09, FIV3-cel norocos[pk] nefinalizat[ruga] Libra-[gravi]+19 [bibe] Libru- S19 A [:D] Lumy_Clt-[gravi]+27 [bibe][bibe] Luminita42- Z17CM Lyly_mar- Z4CM Mami_vreau- Z5CM[ruga] MayanMistica- Z20CM Menics- Z? CM Micomic- Z18 de la IAS3 [ruga] mirela2 - Z22CM, histeroscopie pe 24 martie Mona40- Z27CM SabinaR- Z ?CM Samira33- Z11CM Simonia- Z14 CM Sorinake- Putere si Curaj[pup] Soricica- Z20CM Violab- se pregateste de FIV2- cel norocos[pk] in aprilie[ruga] violeta70-Z25CM *Spor la treaba fetelor care "se misca" natural! *Mult succes celor care se pregatesc pentru diverse consultatii/interventii/IA/FIV! *DD ajuta tuturor sa-si indeplineasca visul numit BB![/b] [url="http://www.advancedfertility.com/ivfstim.htm"]IVF[/url] (postat de Mona[flo]) [url="http://ivfherbalsupport.com/index.php?cName=embryo-implantation-support"]IVF Herbal Support[/url] (postat de Mona[flo]) [url="http://www.fertilitylifelines.com/resources/gonal-fmulti-dose.jsp"]GONAL, CETROTIDE, LUVERIS[/url] (postat de Mona[flo]) [url="http://www.vitamix.ro/Suplimente-alimentare/Conditii-specifice/Vitex-Fruit.html"]VITEX FRUIT[/url] (incercat de Ada si Ellyshor[flo]) [url="http://ajanlo.kapu.hu/jatekok/post.php?id=80g95b02326b014c3d3"]BILE[/url] (recom. de Sorinake, postat de AniG[flo]) [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta70
Buna fetele! am nimerit eu la alt subiect? Nu de alta dar vad ca ne axam pe cure de slabire....se vede ca a venit primavara! Hai sa deviez eu un pic, sau mai bine zis sa revin pe fagasul normal: azi iau ultimele 2 tablete de Duphaston. In cat timp ar trebui sa-mi vina CM? va fi deviat sau asa cum imi venea pana acum, respectiv la 25-26 zile, uneori chiar 27-28 zile? va doresc bucatareala placuta, celor care asta fac azi, sau plimbareala placuta celorlalte.... Pupici [pup] [ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului are grija de noi [ruga] Adriana
Violeta, mie imi venea cam a doua - a treia zi dupa ultimele pastile de Dupha. Nu stiu daca va fi deviat. Daca ti l-a dat pana in ziua 26 de cm ar trebui sa-ti vina la 28-29 zile, acum depinde de organism. Ai nimerit bine!! suntem la 'prieteni dintotdeauna', cu dorinta de a avea copii! Dar mie, draga mea, mi pare deprimant sa vorbesc numai despre procreere. Asta e avantajul nostru ca vorbim de toate.[:)][pup] Manu eu am 1,65 inaltime, + ca vreau sa scad preventiv sa nu o iau razna!Tu nu te lua dupa mine, ca io-s mai batrana si am metabolismul mai lent ! [pup] Abia acu plec la supermarket! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu nu pot sa stau. Sunt cu Cata acasa, e in plina colica renala si incearca inca de ieri sa elimine o piatra. N-am prea dormit toata noaptea si nu stiu nici la noapte ce ma asteapta[q] Va pupic si va imbratisez cu drag! [pup][pup][pup][pup][pup][pup] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,[pup][flo] Eu sunt inca la munca[bang]mai am putin si plec acasa.....de abia astept, ca a fost ca la nebuni,toata lumea a zis ca sunt odihnita dupa concediu[bang]. Pana la urma m-am hotarat si m-am programat la Dr Albu la ML si ma duc pe 15 aprilie pt o prima consultatie,sa vad ce zice si sa incep cu analizele ca poate pana in toamna sa am timp sa mai repar ceva.....dc se mai poate repara ceva[:D] [pup]fetele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...