Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare-Hristos a inviat!! (93)


Recommended Posts

am inteles,mire. nu l-am studiat...[:D] am facut cozonaci din alta parte [:D] manuuuuuuuuuu! acum de abia a mancat aida mea![:D] mai, au dansat baietii mei, unde sunteti??[:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui brunadria
neata buna... [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] pt fetele mele[:)] pe unde sunteti , cum de nu v ati trezit? eu n am dormit prea bine sunt cu gandul la puiutii mei!! sper sa fie bine.. [pup]
multam de cafea bruni [pup] ma rog sa te ajute DD sa reziste puiutii tai si sa transferi cel putin unu [ruga] iti dai seama ca daca rezista luni ai direct blasto? [olala] luni afli vesti despre ei, nu? sau te vor mai suna si azi, maine? galli io vazusem ieri dimineata ca ai dat cafea da' asteptam invitatie speciala! [:D] mayanule tot cu semiluna? [:D][:D][:D] sa ne arati rochitele!!! sa fie intr-un ceas bun! [flo] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mami vreau nu mai am vesti desprei ei doar luni dimineata.. cand ar fi ziua6 deci cred ca in stadiul asta ar trebui sa fie morula, nu? in a 5 a e blasto... poate gresesc, in fine ..e mult pana luni.. eu marti am facut punctia...de atunci stau ca pe spini.. numai d zeu poate face o minune , eu inca sper.. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi fetele. Pentru ca am inceput munca si inevitabil au inceput intrebarile: ai reusit?, de ce nu? etc, pastrand aceeasi linie ieri au inceput sa sune iar spunandu-mi sa citesc un articol intr-un ziar. Cititi si voi, poate bucurestencele isi fac drum pana la biserica http://www.biserica-sf-spiridon-vechi.ro/biserica.html. Va pupic dulce ! ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau
morula e inainte de blasto adica prin ziua 4... si blasto e in ziua 5 de la punctie, considerand ziua punctiei ca fiind 0... so... tu esti luni in ziua 6, ai dreptate... asa ca s-ar putea sa gasesti vreo 2 bine dezvoltati... p'aia mai luptatori! [olala] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
asa e ai dreptate[pup] macar un luptator sa ramana, as fi super fericita[olala] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu una nu as incerca acupunctura, pentru ca stiu sigur ca punctele sunt foarte greu de stabilit, si-ti trebuie practica multa si un indrumator foarte bun pentru asta. despre plante, medicamentele alopate au plecat de la compusii plantelor, asa ca daca stii ce-ti lipseste, cateva buruieni sunt foarte bune. atentie la detoxifiantul de soc, contine si ienupar parca, si este contraindicat la aspirante. gasiti in schimb elixir din fructe de soc, si tinctura de soc, care sunt foarte bune. in luna asta de asteptare eu am inceput sa beau acel ceai ginecologic despre care v-am mai spus si ceai de soc combinat cu tinctura. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...