Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare-Hristos a inviat!! (93)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[ispita][ispita][ispita][:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine, Bruni bafta multa,multa! Pup suparatele Amy,Galli.Hai fetelor capul sus,o sa fie bine,trebuie! Salut toata trupa,sper ca ati petrecut frumos de Paste,la noi a trecut foarte repede,vremea cam uratica dar in rest a fost ok. O zi frumoasa in continuare[pup] Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si io...... am o stare tare nasoala..... ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nush ce am...da si io as baga ciucalata ca nesatula!!! cu mandrie si bucurie va anunt ca de Luni...reiau aerobicuuuuuuuuuuuul abia astept...ca asa m-am anchilozat. la vara sa fiu o miss cand m-oi duce la plaja. btw...cine a fost in Thasos???ca pe destinatia asta ni s-a pus pata momentan.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Samiro nu stiu nimicutza de thasos, dar trebuie sa fie frumos![:D] io m-as duce in rhodos, mi se pare atractiv!dar bad luck stau in netherlands toata vara [:D]si poate vizite scurte pe la bucuresti! Gali, fata mea ce ai?.. Habar nu am care-i situatia ca nu ne spui mai nimic, dar oricare ar fi ea trebuie s-o rezolvi! Iti tin pumnii![:)] Brunadria succes cu FIV-ul!!! ce de oo mama-mama, nici in visele cele mai frumoase nu m-am produs atata! [flo][:)] Eu m-am adunat azi de prin casa si m-am dus prin oras, am luat cosmetice si am dat o raita si pe la centru local educational (fasss!) sa intreb de cursuri de olandeza. Am dat de o olandezoiaca batrana, care vorbea greu engleza , am primit insa ceva indicatiuni ce si cum sa fac, dar cred ca astept week-endul ca sa ma ajute H. Formularele sunt in olandeza, iar cursurile ar fi la doua statii de tren de aici. Acu' sa mai vedem si cat costa, ca femeia nu a dat prea multe detalii. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...