Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare-Hristos a inviat!! (93)


Recommended Posts

pai sa faci mami laura...ca e bunutza[pofta] ma deranjeaza lumina de afara teribil...tre sa ma duc sa imi cumpar ochelari de soare ca eu am fotofobie...si ma dor ochii rau de tot de la lumina puternica...ma doare naibilor si capu deja. e clar...nu-i cea mai buna zi a mea. acu chiar ca plec [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui brunadria
neata buna.. m am trezit si eu cu vesti ,nu f stralucite.. din 14 ovocite doar 4 embrioni au rezultat.. astept maine dimineata, ma tin cei de la laborator la curent pt et.. [pup]
bruni lasa ca sunt 4 da' buni!!! [flo] si poate se mai fertlizeaza si altii! Doamne ajuta! ce a zis medicul? mergeti cu ei la blasto? iti va spune maine? Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

laura nu mi a spus nimic , biologistul m a sunat acuma dimi si mi a spus 14 ovocite, 4 embrioni , vedem maine dimineata care i situatia si decidem.. eu sper sa fac maine et , pt ca mi e frica sa i las pana duminica , poate raman fara niciunul.. am vrut sa intreb cate celule au dar mi a inchis[:D] asta e , vedem maine ce va fi..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

depinde... uite ca samira a avut 4 ovocite si a ajuns la final cu 2 blasto... depinde foate mult de calitatea lor... daca au calitate buna poti ajunge cu ei la blasto... pe de alta parte, avand in vedere ca sunt 4, ii poti transfera si in ziua 3 ca nu se vor simti nicaieri mai bine ca in burtica la mami... daca sunt toti 4 de calitate, cati vei transfera? ai intrebat medicul care ar putea fi motivul pentru care nu se fertlizeaza mai multe ovocite? Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

laura chiar daca as vrea eu sa transfer 3 nu imi dau voie aici ! doar 2! nu stiu ,oricum nu depinde de mine cand voi face et! ei decid ! ei stiu cat de calitate sunt sau nu si cand e mai bine sa fac et! nu stiu de ce nu se fecundeaza mai multe , nu am primit nici o explicatie, o sa intreb maine..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...