Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare-Hristos a inviat!! (93)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui samira33 ''...la mine...o femeie cu menstra regulata,ovare perfect fuctionale ,hormonale de invidiat etc etc...deci fara probleme de conceptie. ......
ma fetele, ca intrai acu si va citeam, astea mici Brunica si Samira, pai daca nu aveti probleme de conceptie, aveti analizele perfecte, ovare si restul perfect functionale, la ce faceti mama FIV-uri?..sa nu aruncati cu pietre, intreb si eu retoric?.. ca probabil nu mai aveti rabdare, ca va e frica ca nu ajungeti sa aveti copilul vostru pana la 40 de ani?..:-(((( cred ca asa o fi...:-( in orice caz ce vreau eu sa zic este sa incercati din greu si cu naturalul!...sa nu va suparati..!daca una ca mine mai batrana decat voi (cu multi ani!) a ramas gravida fara FIV, apoi voi de ce nu?.. Nu va suparati pe mine, doar vroiam sa va amintesc sa trageti tare si in pauzele de FIV, daca nu aveti probleme anatomice si functionale... Sfat de fomeie batrana, poate inutil, dar eu tot l-am zis[:D] [flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

galli maine 19? super!! nici aici nu e f cald , dar nu e frig[:D] monalisa tot in concediu? libruta [pup]graviduta frumoasa[flo] nico oare pe unde umbla ? cred ca ma pun la un film sa vad ce gasesc , dar mai e pana se termina stirile, abia acuma incep..se vede ca ma plicti nu? intrusul motaie pe canapea[:D] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luminita eu nu am trompe! cred ca nici sami nu stiu sigur.. ce sa incerc pe natural cand am 34 de ani si nu am ce mi trebuie pt a concepe...nu e deajuns ovarele si hormonalele! nici cu fiv vad ca nu a iesit..pe natural am incercat de tanara si nu mi a iesit... lasa ca pun acuma de un bebe sau doi[:D] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui brunadria
luminita eu nu am trompe! cred ca nici sami nu stiu sigur.. ce sa incerc pe natural cand am 34 de ani si nu am ce mi trebuie pt a concepe...nu e deajuns ovarele si hormonalele! nici cu fiv vad ca nu a iesit..pe natural am incercat de tanara si nu mi a iesit... lasa ca pun acuma de un bebe sau doi[:D] [pup]
Bruna, asta da motiv, nici nu e nevoie sa-mi zici mai mult...[q] Unde ziceati amandoua si tu si Sami ca totul apare perfect, am fost indusa in eroare[flo] Sa-ti ajute D-zeu!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bruni, sa fie gemeni, maica!!!!!!! azi,ba ploua, ba soare, ba ploua....da frig rau...[bang] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa va spun! am reusit sa ma vopsesc,in sf![:D] am avut si chef,si culoarea a iesit super! soro,arunca si la mine o musaca!![:D] azi am mancat destul de bine, culmea.... si aida mea la fel... pana nu mai termin ce mai e in frigi, nu mai fac nimic!!! am zis![:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa-ti fie de bine galli ce culoare te-ai facut??? eu iarna ma vopsesc saten inchis pentru ca am pielea alba si ma dau cu ruj rosu si corai...iar vara ma deshid la par...ma fac saten deschis ciocolata cu lapte-exact asa se numeste culoarea de la Wella,ca vara sunt bronzata si sa nu fiu prea tiganca[:D] aaaaa....azi mi-am cumparat o rochita de vara flu-flu...turqoise inchis...cu neste floricele pe poale si pe piept....e lunga si pe corp...abia astept sa vina caldura...sa nu mai purtam ciorapi si haine groase...doar sandalutze si rochitzele vaporoase. eu sunt fan soare si caldura asa ca nu o sa ma auziti plangandu-ma la vara cand o fi canicula[:D] ma duc [baie] si revin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui samira33
si io-s surioara de suferinta cu bruni tot fara trompe-dupa 3 extrauterine...si tot 34 de ani. io de incercat...incerc intens si intre Fivuri...da bebe n-are cum sa iasa[:D]
Samira, scuzele mele, nu stiam. Si cum sedeam eu pe la computer si va citeam conversatia, m-ai bagat in ceata cand ai zis ca esti "fara probleme de conceptie". Imi pare rau foarte rau sa aud. Lasa ca-ti va ajuta D-zeu sa ai copilul tau![pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...