Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sarcinaa????


Recommended Posts

buna am 21 de ani sunt casatorita ... si pe data de 20 noiembrie am avut contact sexual cu sotul meu ... neprotezat[pup]!!! noi pana acuma ne am ferit ... dar se pare ca dorinta mea de a avea un copil e mareee... [bibe] astazi suntem in 23 noiembrie si de atunci ma dor ovarele de nu mai pot mai tare decat ma dor inainte de menstruatie... nu am sintome de greatza sau ametelii ... sintome de o posibila sarcina in fine este si ffffffff devreme poate dar daca este o sarcina inseamna ca se ,,instaleazaaa,,[flo]!!! test nu am cum sa imi fac doar dupa 7 10 zile nu mai am rabdare pana atunci !!e posibil sa t doara ovarele in timp ce se instaleaza sarcina[cina2]?!! nust am o colega acre zice ca nu a durut o chear de loc in prima saptamana!! am mai citit ca la sarcina extrauterina in pr sptamana t doare ashaaa!!! va doresc copii frumosi si sanatosi si sarcina usoara poop ast un raspuns
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

La 3 zile de la contact nu ai cum sa ai semne. Poate abia acum ovulezi si de asta te dor ovarele. Incercati sa aveti contact din 2 in 2 zile. CM este regulat? Cu testele nu te stresa. Esti tanara, dar probabilitatea sa ramai din prima luna este destul de mica. Inarmeazate cu rabdare si nu te stresa. Chiar face rau, iar daca se intampla sa nu ramai 4-6 luni..., o sa intrii in panica si-ti spun din experienta ca nu este bine. Oricum la 21 de ani, aveti toate sansele sa reusiti foarte repede. Bafta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

floory n-ai de unde sa stii, e muuult prea devreme 3 zile sa-ti poti da cu parerea, chiar si daca stii sigur ca exact in momentul ala ai ovulat tinuta are dreptate : poate ca abia acum ovulezi [:D] implantarea se produce la 4,5,5,7 zile dupa fecundare iti doresc multa bafta [flo] __________________________ http://clipedinviatamea.blogspot.com/ - DESPRE INFERTILITATE SI NU NUMAI... http://www.fertilityfriend.com/ticker/28667f/ttc.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...