Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste.Felicitari Ca Mila,Valy,Kimy!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kmy, atunci sa nu iti mai spunem poezia, nu[alcool]?

Ankcta, multumesc pentru mesaj, era ceva in plus pe acolo. Nu stiu cata grija voi avea de topic, sper sa imi iasa cand o fi cazul sa fac capitol ca nu prea am inteles indicatiile din prima pagina. Asa ca daca se ofera cineva care stie sa faca nou capitol si sa scrie aspirante si gravidute, va rog!

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm

[ruga] pentru [copil]

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anne_marie79
Miha , te rog mult sa ma treci si pe mine pe listuta ta magica , pentru 6 dec . Multumiri! [pup]Cand iti ploua in inima ... fa-ti umbrela dintr- o speranta!
align="right" id="quote2">Te-am trecut ca am editat acolo.[pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ca_Mila
stiam eu ca este greu de spart teava, apoi merge treabahaideti fetele sa fim cat mai multe la odisee[colegi][colegi][colegi][colegi]
align="right" id="quote2">tu ai 3 zile inaintea verisoarei mele!!![olala]astepti sa se face 6 sapt de sarcina k sa ii auzi si inimioara la eco?kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luniAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Kmy, atunci sa nu iti mai spunem poezia, nu[alcool]?
align="right" id="quote2">si mie imi bai bate sotul apropo ca cineva a pus superglue pe scaunul de la pc[:-)))]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luniAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...