Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste.Felicitari Ca Mila,Valy,Kimy!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ancuta tin si eu pumnii sa fie asa cum presimti!

Sa va zic din experienta mea cu testele.Ieri am trisat putin si am facut un Minut,special le-am luat sa nu stric degeaba fr-ul.La 5 minute nu era nimic.Pe la 10 minute a aparut asa o umbra.L-am si aruncat ca m-a enervat.Azi dimineata am zis sa fac iar ala ieftin intai,si daca apare ceva,fac si fr,daca nu,astept pana maine.La fel,dupa vre 10 minute a aparut o mica umbra,sotul nu vedea nimic.M-am enervat si am facut fr.A doua liniuta a aparut dupa 1 minut,si la 3 minute arata ca in poza.

 

___________________________________id="green">

 

Mamica mandra

 

Povestea noastraid="Century Gothic">id="green">

 

http://www.fertilityfriend.com/home/19d912

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!

[olala][olala][olala]Ce sambata frumoasa 3 proaspete gravidute la titlu!

Felicitarii din tot sufletul CAMILA,VALY,KIMY!id="red">

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

Azi de dimineata am intrat sa va citesc,am vazut 2 proaspete gravidute, am spus:wow ce frumos arata titlul .In timp ce citeam din urma sa schimbat titlu si a aparut si numele lui Kimy la tiltlu ,mi sa facut pielea de gaina,acum astep si numele lui ANKUTA la titlu sa se repete istoria de anul trecut din decembrie[pup]

Imi pare rau pt fetele care au declarat z1 in ultimele zile.Printre ele ma aflu si eu:dupa ce in ultimele lunii am avut cm de 25 de zile acum mea venit in z33 ,dupa un spm urat cu dureri de burta marii ,usoare greturi si sperante multe dupa o saptamana de intarziere nenorocitul a venit.[q]

Vad ca Sf.Nicolae de anul acesta va fi f. ocupat sa puna in ghetute la fete teste pozitive de sarcina.Doamne ajuta la toate fetele care urmeaza sa se testeze!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kimmyid="red">id="size4">

 

 

felicitari!!!!!

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camilaid="red">

 

 

mersul des la toaleta in timpul noptii o sa fie sportul vostru timp de 9 luni!!![pk][pk]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mya85
Nu am mai scris de mult, de fapt de cand v-am anuntat ca vreau sa fiu si eu o aspiranta :)Vreau sa le spun noilor gravidute Ca_mila si lui Valy felicitari si o sarcina usoara. Sa va bucurati de perioada aceasta ca e frumoasa [olala]Voiam sa va intreb daca careva dintre voi sau stiti cazuri de fete care au ramas insarcinate prestand doar o singura data in jurul ovulatiei. Luna aceasta s-a intamplat in ziua 12 si cred dupa semne si simptome ca ovulatia a avut loc in ziua a 15a... nu o monitorizez dar am avut o durere de ovar si scurgerea aceea gelationoasa. Am fost plecati si nu am putut mai des. Credeti ca am sanse sa fi ramas in ziua a 12a???proud mummy of [copil] Filip 25.07.2010id="teal">
align="right" id="quote2">Buna dimineata, uraaaaaaaaa!!!! FELICITARI noilor gravidute, sa aveti o sarcina de vis si bebei sanatosi si mincaciosi![pup][pup][pup][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]Mya85, eu sunt una dintre cele care au ramas prestind o singura data in preajma ovulatiei. Si anume: test de ov. pozitiv pe 17 (august), prestat pe 18 dimineata, cind am avut si test de ov. negativ; facut dus, plecat in graba la serviciu...nici nu ma gindeam ca o sa se prinda!Pe 27 august aveam test de sarcina pozitiv, ceea ce-ti doresc sa se intimple si tie! [pup]O zi frumoasa![flo]17+ Doamne ajuta!Doua sarcini pierdute, 8 si 9 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ca_Mila
Kmy nici o problema le primim pe toate bucuroase si mersul la toaleta si greturi si varsaturi si kg in plus...apropo mai sunt si altele?[:-@]
align="right" id="quote2">Am fost cam ingrijorata in primele 12 sapt., pentru ca nu am avut nici urma de greturi, n-am vomat nici macar o data, n-am prea avut pofte si pina acum am luat doar un kg...Si puisorul meu alaltaieri la eco isi sugea degetelul[:D]Deci poate sunteti si voi printre "norocoase"[pup]Singurul lucru diferit fata de perioada de dinainte de sarcina a fost pisorcoteala[:I]...fix la 4.30 dimineata fug la toaleta[8D][pup][pup][pup]17+ Doamne ajuta!Doua sarcini pierdute, 8 si 9 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata.

Felicitari noii gravidute, sa fii sanatoasa si sa ai o sarcina usoara si la termen.[pup][pup] de molipsire.

Ancuta astept si testul de la tine, ca sigur e un bebeloi si in burtica la tine.

Fetelor as vrea sa fac o baie de sezut dar sunt dupa ovulatie voi ce ziceti , merge sau nu?

Vad ca am inceput iar sa urinez, nu e foarte grav dar e suparator si enervant.

Sunt in ziua 23 azi.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Kimmy!

Sa fii sanatoasa si tu si bebeloiu[bibe]!

Cand am intrat si am vazut titlul am ramas fara cuvinte[:D]

Ankta iti tin pumnii, stiu ca incerci demultisor!Sa fie cu noroc![olala]

[pup]

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...