Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste.Felicitari Ca Mila,Valy,Kimy!


Recommended Posts

buna fetelor!!!

am reusit sa intru si eu intr-un tarziu!!!

speram sa revad un test refacut al ancktei si implicit titlu schimbat!!!

dar e si maine o zi , si in plus e si sf Duminica, sigur o sa vian cu IIid="red">

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor,va multumesc din inima pentru urari,inca nu-mi vine sa cred!

Va trimit multi multi pupici de molipsire.Fug la nani ca acusi am ajuns de la servici si sunt rupta de oboseala.Maine sunt de dimineata.Sa nu ma dati disparuta,ca nu am de gand sa plec de aici pana nu va iau pe toate cu mine la odisee [olala]

Noapte buna!

 

___________________________________id="green">

 

Mamica mandra

 

Povestea noastraid="Century Gothic">id="green">

 

http://www.fertilityfriend.com/home/19d912

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim pt cafeluta!!!

 

o duminica frumoasa la toate!!!!noi azi cred ca mergem la nana sa o felicitam pt testul pozitiv si o sa furam sa aducem aici pe forum o gramada de [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]pt molipsire!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anckutaid="red">

 

 

asteptam sa vedem cele IIid="red">!

[pk][pk][pk]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine, mai mult rupta de oboseala, batrana s-a simtit mai rau si nu am dormit toata noaptea, acum sotul a plecat la biserica si eu de paza.

Ancuta ce faci ne lasi cu ochii in soare?

Fetelor sper sa ma fereasca DD ca daca cade la pat nu stiu ce ma fac cu ea, e atat de grea ca abia am schimbat-o aseara dupa ce s-a scapat pe ea.

In 6 ani am indurat atatea ca mi-a cam iesit pe ochi apartamentul dar Doamne fereste daca se agraveaza treaba nu stiu cum ma descurc, ca vad ca nu o pot lasa singura deloc.

Va doresc voua o duminica placuta si asa m-as infrupta un pic din cafeaua aia dar nu pot ca deja vad ca ma doare stomacul.[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uffffffff, Mihaelaid="red">, tare aiurea situatia in care te afli, sa o ajute d-zeu sa-i dea putere sa fie mai bine ocrotindu-de astfel si pe tine!!!

te inteleg erfect k si eu am avut grija de persoane cazute la pat si daca nu esti puternica de fire cedezi repede psihic!

d-zeu sa va aiba in grija lui!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Moni [flo] da nu te gandesti prea repede la adoptie? Mai ai atatea de incercat... pastilele au cele mai multe reactii adverse...Hai capul sus, ca se poate si mai rau [:)]
align="right" id="quote2">de incercat ar fi dar trebuie sa fie si bani....si e vorba si de consumul psihiceu sincer le admir pe fetele care incearca de 3-4-5-10 ani - nu stiu de unde au atata rabdare, atata rezerva psihologica...efectiv nu imi dau seamaeu stiu ca m-am epuizat dejasi as putea sa ma mai loin istesc asadupa....daca o da Domnul sa ne dea si un bebe al nostru ok....pana atunci insa....suntem secatuiti moral, financiar...Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...