Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste.Felicitari Ca Mila,Valy,Kimy!


Recommended Posts

Si pe mine m-a sunat aseara o prietena de a mea sa imi zica ca o sa aiba o fetita, are deja 4 luni, m-am bucurat tare pentru ea, dar trista ca nu am si eu la cine sa ma gandesc ce sa ii cumpar, asa ca fetelor va inteleg perfect... vorba lui Moni trebuie sa ne obisnuim cu situatii din astea. In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mi-a fost trecut durerea ca am pierdut sau cel putin asa credeam eu, e foarte greu. Stiti ce ma mira ca nu simt asa ceva cand o vad pe finuta mea si as sta toata ziua sa ma uit la ea si sa vorbesc cu ea, o simt ca pe copilul meu. Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor am vb acum cu dr si am intrebat-o daca utrogestanul intarzie menstruatia, si mi-a zis ca este posibil, m-a intrebat daca am facut test, si mi-a zis sa iau in continuare utrogestanul (si eu aseara nu am mai luat [bang] ) mi-a zis sa o sun luni in cazul in care nu apare mestruatia. Sa merg sa imi iau un test FR ? In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miky car dai pe un test FR? Eu te sfatui sa mergi sa faci un beta si asa o sa stii sigur daca sa intrerupi utrogestanul sau nu. La test e cam cu 2 taisuri si daca esti graviduta si iti iese la test dupa tot trebuie sa dai bani la beta. Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Miky car dai pe un test FR? Eu te sfatui sa mergi sa faci un beta si asa o sa stii sigur daca sa intrerupi utrogestanul sau nu. La test e cam cu 2 taisuri si daca esti graviduta si iti iese la test dupa tot trebuie sa dai bani la beta. Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Miha merci de sfat, vad eu pana diseara ce o sa fac. Miha ai dreptate, o sa vad pana la urma ce o sa fac, merci de sfat[pup] In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...