Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste.Felicitari Ca Mila,Valy,Kimy!


Recommended Posts

si eu vrea sa stiu ce a facut verisoara lui Kmy dar pe la 13:30 plec si ma oftic ca pierd party'ul de sarbatorire a 2 liniute Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miky, fa un beta maine. E cel mai sigur! _____________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, Gabi! Considera ca esti deja aspiranta optimista! Incerc sa te adaug in lista de pe prima pagina...n-am mai facut asta, sper sa imi reuseasca[:D]! _____________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deny, am incercat sa ma loghez sa o trec pe Gabi74 ca aspiranta pe prima pagina, dar mi-a dat eroare. Am inercat de 2 ori, nu stiu daca se blocheaza userul la 3 incercari gresite, dar nu as risca...Pe urma am descoperit ca mai aveam deschisa o pagina unde eram logata cu userul meu, poate de aia nu a mers? Verifica te rog userul si parola pe care mi le-ai trimis. _____________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai stie cineva userul si parola care se foloseste pentru crearea de noi capitole si modificari? _____________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate reuseste cineva sa ma bage in lista, sa va spun povestea mea???? Din 2008 incercam sa facem un bb, dar mai tarziu am descoperit sperm slabuta si eu cu probleme (sinechie), endometru subtire, am facut o histero cu debridare sinechie pe 14.11, urmeaza a doua in jur de 10.12, pe urma sa vedem .... http://apps.facebook.com/note.php?note_id=153716931348061&id=100000971995192
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Miky din cate imi aduc eu aminte noi eram in aceeasi zi. Si cum eu sunt pe terminate si tie nu ti-a venit inca eu zic ca are ochisori la tine[:D]. Hai ca astept o veste pozitiva. [pup][pup][pup] pe toate! Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamântul tau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Buna fetele! Miky din cate imi aduc eu aminte noi eram in aceeasi zi. Si cum eu sunt pe terminate si tie nu ti-a venit inca eu zic ca are ochisori la tine[:D]. Hai ca astept o veste pozitiva. [pup][pup][pup] pe toate! Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamântul tau.
weekend placut fetele! va citesc de pe tel [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...