Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

*****Capsunici in jeans Mai Iunie2007 (2)*******


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc pentru felicitari! Ioana te asteptam in clubul cu burtica :). Didi reteta este relaxarea. Si un mini-concediu. Lbelciug foarte frumoase pozele. Sunt tare simpatici baietii! Cum va mai descurcati cu gerul? Noi am stat si azi la joaca aproape o ora, m-am intors inghetata bocna acum o ora si inca mai tremur. Andrei e fresh, ar mai fi vrut sa stea in zapada. Mamica de David Andrei 10 iunie 2007 si [gravi] 6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liv ce vacanta faina ati avut! SI noi ne dorim sa ajungem la Parid! Au crescut baietii! SUnt prieteni sau se mai cearta?
Alina-Mirela mami de[zana]Maria(14.09.2010),[sofer]Matei (15.05.2009)[avion] si David (27.06.2007)
[url="http://community.webshots.com/user/alinamirela79"]POZE[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87842&whichpage=7"]Cum a aparut Printul![/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=149316"]Un ingeras in viata noastra[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=169601&nm=Maria-bucuria"]Maria bucuria[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alynta, mai bine mergeti la salina Turda, am auzit ca este un adevarat paradis dupa o investitie de nu-stiu-cate milioane de euro. Am vazut si un reportaj la TV, pacat ca e departe de Bucuresti. Praidul mi s-a parut mic si intrarea prea scumpa. Copiilor le-a placut insa. Baietii continua in aceeasi maniera, cand prieteni (la nebunii in soecial), cand se impung prin vorbe si fapte.[:)] madaiulia, cu gerul nu e de gluma intr-adevar. Noi avem o camera marisoara pe care nu o incalzim si in care acum termometrul arata 0 grade! Nu mi-a venit sa cred, de regula nu coboara sub +4. Mai nou am aflat ca Lacul Sarat de la Braila a inghetat, desi are salinitatea ridicata. Macar in suflet sa fie caldura, nu? [:I] Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, sa inteleg ca v-ati hotarat la bebe 3? Eu tot astept sa vad cine se mai incumeta in afara de Alynta, pe care o admir :) La mine, cum sotul e speriat rau de ce s-a intamplat in sarcinile cu M&M (prb nastere, varicela) + probleme ale unor prieteni, slabe sanse... Desi eu tot zic ca dupa ce face Mihnea 4 ani reevaluam situatia :) Anca, Manu [copil] 02.06.2007 si Mihnea [copil] 09.04.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poohy si mie imi place ideea de 3 copii. Dar noi deocamdata abia suntem cu nr 2 pe drum. Si nu stiu cum mi-as mai convinge sotul. Didi sa-ti tinem deci pumnii? Eu ma gandisem la Ioana cand ai zis de doritoare. Si ii tinem si ei pumnii sa vina repede bb2. Liviana si eu am auzit ca salina Turda e foarte frumoasa. Dar si de Praid am auzit lucruri bune. Mamica de David Andrei 10 iunie 2007 si [gravi] 6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In vara am fost la ambele saline - si la Turda, si la Praid. Turda este impresionanta, e frumos acolo, bine amenajat. Ne-am plimbat si cu barcuta :) Nu prea ai ce sa mananci in schimb (in oras) - noi a trebuit sa ne intoarcem la Cluj - ca era nu stiu ce festival si nu gaseai decat gratare pe marginea strazii, si cu 2 copii mici, nu merge :) Praid e mai micuta, mai putine lucruri de facut, dar e ok. Anca, Manu [copil] 02.06.2007 si Mihnea [copil] 09.04.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, parca intrebasesi ceva de internet. Am vrut sa-ti raspund de la birou, dar cu setarile de securitate de acolo merge foarte prost DC. Poti sa-ti iei modem cu cartela de internet dela Vodafone. Eu asa am. Numai ca e vreo 2 milioane. Nu stiu ceilalti operatori de telefonie cum au. Mada, felicitari!!! Sa fie sanatos! se pare ca raman ultima ______________________________________________________________________________ [mamica] Alina si [zana] Mara (27 iunie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreti si nu vreti ... sa scrieti [q]! Nu mai aveti nimic, nimic de povestit? ati inghetat de tot??[alcool] Io macar am o scuza: sunt in "chinurile" diversificarii [:D], dar voi? Liviana, ce tema de petrecere ai ales anul asta pt ziua lui M? (ti-am citit articolul despre gradinarit [8D] si am vazut si pozele cu voi[olala]). Ella, voi ce mai faceti? mai mergeti la gradi? cum mai stati cu sanatatea? gata, ai terminat de rezervat cu Disney? unde mai mergeti la vara? nepotelul ce mai face? Carla ce mai face? cum se descurca cu 3 fete? (ca n-am mai vazut-o pe nicaieri sa o intreb). Mada, cum te simti? greturi ceva? ai fost la eco? sa-mi zici dupa eco care este rezultatul la bataile/min ca sa-ti zic daca faci fata sau baiat [:D]. Didi, voi tot program incarcat? ce mai fac baietii, cum va mai distrati? ALma, sa inteleg ca tinem pumnii stransi sa iasa bb2 anul asta? Chiqui, ce mai faceti? ce face pitica? Ardelencele (Ioana, Betty), voi cu ce va mai laudati? Betty ai intarcat-o pe Alexandra? mai poti? Ma duc sa ma apuc de mazare si daca pana ma intorc nu scrieti ceva...vedeti voi ce patiti [:D]. Apoi va mai povestesc si despre noi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...