Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa mai sper sau ma amagesc?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Ophelya
azi am stat pe net si am vazut ca si el tot pe net a stat, si nu a fost decat 10- 15 min idle!!!!! [:(][:(][:(][:(] ------
Nu stiu ce vrei sa-ti mai demonstrezi de il urmaresti atat, toata ziua stai sa vezi daca e online ori ba?! Iti faci foarte mult rau. Cred ca devine obsesie tipul asta pentru tine. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
draga mea, ca sa iesi din incertitudinea in care te afli, nu poti sa faci decat sa-l intrebi direct. daca-l vrei pe el neaparat insa si esti dispusa sa risti, nu-i arata aceste suspiciuni, ci profita din plin, de timpul pe care ti-l acorda pentru a-l cu ceri definitiv si numai pentru tine!!!!!!!!!!!!! pentru a doua varianta, este necesar sa-l vrei cu adevarat, sa fii dispusa sa risti mult, sa fii foarte diplomata, sa ajungi sa-i stii toate preferintele in materie de orice, pentru a te mula pe ceea ce-si doreste el. si atunci.......daca vei deveni ceea ce-si doreste el, o va lasa pe cealalta - daca aceasta exista. am vazut cazuri concrete in care aceasta reteta a mers. chiar si eu am adoptat-o o data!!!! este perfecta reteta, daca esti suficient de diplomata! te pup si tine-ne la curent!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...