Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste.Felicitari CaMila,Valy,Kimmy!


Recommended Posts

Kmyid="purple"> nush ce sa zic, candida. Parca e prea urat [q]

Si sa se declanseze asa?! Fara nicio nebunie, nik. Oricum am sunat medica de fam si mi-a spus ca poate fi o reactie a organismului, iar daca e sarcina..... in primele 3 luni.....selectie naturala [bang][bang][bang] Chiar ca ma arunc in butoi!

 

Ancuta ,cu voia Universului, in cel mai scurt timp dau viata unei minuni!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 227
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:

Draguta, maine ma duc
sa vedem ce zice, cum sunt
chiar am emotii
sper sa ovulez pe dreapata acum...ca poate pe stanga am probleme daca nu s-a prins nimic luna trecuta

va anunt maine oricum [pup]

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">

bafta pt maine![majoreta[majoreta][majoreta]

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">
[foto]bebe strumph
[foto]bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
Buna[pup]ankta asteptam vesti[pup]Mihaelafalt multa putere sa ai, la fel zic si eu ca se merita.gravidutele din tiltlu nu mai ziceti nimic , cum stati cu simptomele?MOni mai ai putin si iti vei indeplini visul, ai fost la ocograf, cum stai cu foliculii?[flo]
align="right" id="quote2">verisoara mea, mom sta bine, ce este nou pt ea k are o foame uriasa de dim, cum ajunge la serv cum se infinge in mancare, in rest cred ca in curand renunta la [cafea] nu prea o mai suporta1 miercuri sau joi merge la dr pt confirmarea sarciniikmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luniAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
BEBELUid="purple"> daca ne mai citesti da de veste!PUne ceva poze cu bb, pls! Si cu u, bineinteles [pup]Ancuta ,cu voia Universului, in cel mai scurt timp dau viata unei minuni!
align="right" id="quote2"> BELLAid="purple"> valabil si pt tine! [pup]Ancuta ,cu voia Universului, in cel mai scurt timp dau viata unei minuni!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Kmyid="purple"> nush ce sa zic, candida. Parca e prea urat [q]Si sa se declanseze asa?! Fara nicio nebunie, nik. Oricum am sunat medica de fam si mi-a spus ca poate fi o reactie a organismului, iar daca e sarcina..... in primele 3 luni.....selectie naturala [bang][bang][bang] Chiar ca ma arunc in butoi!Ancuta ,cu voia Universului, in cel mai scurt timp dau viata unei minuni!
align="right" id="quote2">candida are multi factori de declansare iar sincer stresul o ajuta sa si creasca" frumos"![bang]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luniAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am vazut k a fost o zi "furtunoasa" k sa zic asha pe tema disperarii si a stresului1 adevarul k odata ce ai un copil vezi altfel lucrurile knd muncesti pt bebe2, stresul si disperarea nu se compara cu a celor care se lupta de ani de zile cu asta( eu am cazul verisoarei mele , deci nu vb ca sa ma aflu in treaba) pentru asi tine pruncul in brate!

deci fetelor, sfatul meu: nu va mai enervati pe teme de genul asta, ajunge cat va consuma lupta pe care o duceti, focalizati-va energia pt indeplinirea visului vostru![pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
OFFFFFFF! Kmyid="purple"> ! Ma omoara , nu credeam ca e chiar asa [q][q][q], parca sunt si umflata!Ancuta ,cu voia Universului, in cel mai scurt timp dau viata unei minuni!
align="right" id="quote2">cea mai urata forma de candida am facut-o in urma unui tratament pt dantura, am luat 10 zile cate 3 grame( doxa max) de antibiotic pe zi, fara sa iau ceva pt protectie( acum s eface reclama peste tot sau iti recomnada si farmacista dak nu iti zice nik dr kre iti prescrie antibitoticul! scz pe detaliile[vom][vom][vom][vom][vom] dar ajunsese secretia ca si urda, si urat mirositoare, k sa n\u zic k pielea de pe labii se supea ca atunci cand te bronzezi si se jupeste pielea datorita besicilor cu apa!!!ajunsesem sa ma scarpin de imi daduse si sangele, in final am cautat informatii pe net si am rugat-o pe sora mea sa imi trimita medicamenteel gasite pe net pt tratament din tara( eram in italia knd patisi asta)intra pe net si citeste si vezi in cate simptome te regasesti!multa sanatate[pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luniAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...