Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste.Felicitari CaMila,Valy,Kimmy!


Recommended Posts

Merge cineva la Fundeni dupa-amiaza?id="Verdana">

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm

[ruga] pentru [copil]

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 227
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Buna dragutelorAm reusit sa ajung mai devreme de la sc. Astazi dimi am reusit sa ma ridic din pat cu chiu cu vai pe la 7,35 si intr-un final am plekt la sc la 7,48 [bang]Declar Z1 cu un rau de morAncuta ,cu voia Universului, in cel mai scurt timp dau viata unei minuni!
align="right" id="quote2">vai mai Ankuta,imi pare tare rau....ce sa iti spun...te-as incuraja daca n=-as fi si eu la fundu' butoiului...astept sustinere de la fete, sa ne traga pe aman doua.....dar mai mult pe tine, ca ai mai multa nevoie acum [pup][pup][pup]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit fetelor noi! Sedere scurta si placuta !

Kimmy sarcina usoara si la termen iti doresc!

Ankcta imi pare rau pentru ziua 1.

Monique apunca-te si goleste sticla aia cu vin asa poate rezolvi problema.

Eu sunt obosita nervos...fata mea are iar otita; de cand merge la gradi e un dezastru.In 3 ani de zile a avut 2 raceli iar acum nu mai trec [q][q][q]

 

 

Lili [mamica] de strumfita Maria Eliza

 

Cu ajutorul lui DD in curand din nou [gravired]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele[pup]

Miha stiu ca e f greu sa te ocupi de persoane invirsta(si citeva ore pe zi dar 24/24) Dzeu sa va rasplateasca pt efortul care il faceti [pup]

Luci bea multe lichide si daca esti la inceput fa un ceai de ceapa cu miere de albine e foarte rau la gust dar da rezultate[pup]

Ancka pe linga spalaturi cu bicarbonat cum au zis fetele incearca sa maninci cit mai multe iaurturi nature ca echilibreaza ph si organismul reuseste sa mentina echilibrul intre bacteriile bune si cele rele[pup]

 

Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
hello fetelevin cu vesti...nu foarte bune...sunt ziua 9 si am endometrul de 0.29 mmgroaznicmi-a spus ca daca nu creste suficient (cel putin 0.7 mm) nu facem inseminare)mi-a marit doza de hormoni (climen cate o pastila dimi, una la pranz si doua seara)ma duc iar maineam foliculi pe ambele ovareau maxim 13 mm nici astia nu-s foarte mari)sunt cate 3-4 pe fiecare ovar, incepand de la 8 mmin fine...sunt dezamagitabunicul meu a vomat si lesinat in dimineata asta, a venit salvareaacum e la spitalsunt foarte demoralizataas vrea din tot sufletul sa mai traiasca amandoi sa vada un bebe strumf de la mine (au 83 ani)dar bunicul meu sufera de enfizem pulmonar -BPOCadica ii mai functioneaza plamanii la 30% din capacitatese chinuie saracul sa respire, oboseste si cand mestecascuze ca ma descarc la voi dar...asa mi-a venit...ei m-au crescut pana la 18 ani, sunt parintii mei mai mult decat este tata tatal meumama a fost mai tolt timpul la bunici insa pe tata il vedeam doar in weekendbunicii insa m-au educat, crescut, iubitva dati seama cam cat ii iubesc si euTratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">imi pare rau pt bunicul tau [ruga] sa se simta mai binept endometru fa cum au zis fetele ,si oricum esti doar z9 mai are timp sa creasca hai fruntea sus[pup]Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Buna dragutelorAm reusit sa ajung mai devreme de la sc. Astazi dimi am reusit sa ma ridic din pat cu chiu cu vai pe la 7,35 si intr-un final am plekt la sc la 7,48 [bang]Declar Z1 cu un rau de morAncuta ,cu voia Universului, in cel mai scurt timp dau viata unei minuni!
align="right" id="quote2">imi pare rau pt z1 [grup][:I] scuze ca tot pocesc numele de acum o sa scriu doar AncaDoamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...