Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste.Felicitari CaMila,Valy,Kimmy!


Recommended Posts

Salutare!

ankcta[pup] imi pare rau pentru z1, stiu prin ce treci dar trebuie sa fim optimiste si sa avem incredere ca o sa ne tinem si noi copilul mult asteptat in brate [pup]

MeAlex cum au iesit analizele? tin pumnii sa iasa bine [pup]

 

Tratament pregatire sarcina: Aspenter 75 mg - 1 la 2 zile; Femibion 1 - 1/zi; acid folic 5mg - 1/zi; MgB6 470mg - 1/zi; CETEBE 500mg - 2/zi; Coenzima Q10 120mg - 1/zi; Vitamina E forte - 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 227
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna.

Fetelor am ajuns si eu acasa, am fost pe la finuta mea si m-am binedispus, era si ea dispusa si am gangurit, am ras ne-am jucat pe saturate, parca nu imi vine a crede cat a crescut dar sanbata trebuie sa o duc la aeroport ca pleaca, o sa imi fie super dor de ea, sper sa vina si copilasul meu cat mai repede sa nu fiu nevoita doar sa ma bucur de copii altora.

Ancuta imi pare rau ca au venit uratii.

Anca am rezolvat cu depunerea, mersi pentru cont.

Moni as bea si eu ceva in seara asta, asa ca gandeste-te si la mine cand bei.[pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui OanaTeo
Multumes Monique!Fac analiza fara trimitere, o solicit pur si simplu?Multumesc :-)
align="right" id="quote2">dap [:)]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Buna.Fetelor am ajuns si eu acasa, am fost pe la finuta mea si m-am binedispus, era si ea dispusa si am gangurit, am ras ne-am jucat pe saturate, parca nu imi vine a crede cat a crescut dar sanbata trebuie sa o duc la aeroport ca pleaca, o sa imi fie super dor de ea, sper sa vina si copilasul meu cat mai repede sa nu fiu nevoita doar sa ma bucur de copii altora.Ancuta imi pare rau ca au venit uratii.Anca am rezolvat cu depunerea, mersi pentru cont.Moni as bea si eu ceva in seara asta, asa ca gandeste-te si la mine cand bei.[pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
align="right" id="quote2">aoleu bine ca mi-ai adus aminteacusha beau si ma gandesc si la tine[pup]Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma alatur si eu!!! pentru reusita!!![alcool][alcool][alcool][:D]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph

[foto]bobocel de 6 luni

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Vad ca a fost o luna productiva!

Felicitari si din partea mea celor trei gravidute! Sa fie intr-un ceas bun!

Eu am inceput serviciul si mai greu cu forumul. Am mai intrat putin pe la odisee , am o groaza de inrebari de pus acolo: teste, analize , ecografii...

Va pup pe toate si sper sa mai cetesc vesti de fenul acesta![pup]

Monica, ai pm!

 

http://lmtm.lilypie.com/p1DRp3.png?Nr8NoC0w

2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Mi-au iesit la fel de prost analizele, ca de obicei. De data asta a iesit lupus pozitiv, semn ca am vreo cariuta sau niste nisip care coboara...Fac Clexane de la inceput in sarcina!id="Verdana">

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm

[ruga] pentru [copil]

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui stefulici
Buna fetelor! Vad ca a fost o luna productiva!Felicitari si din partea mea celor trei gravidute! Sa fie intr-un ceas bun! Eu am inceput serviciul si mai greu cu forumul. Am mai intrat putin pe la odisee , am o groaza de inrebari de pus acolo: teste, analize , ecografii... Va pup pe toate si sper sa mai cetesc vesti de fenul acesta![pup]Monica, ai pm!http://lmtm.lilypie.com/p1DRp3.png?Nr8NoC0w2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.id="size1">id="blue">
align="right" id="quote2">sa vezi decembrie ce-o sa fie[pk][pup] de molipsireDoamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Salutare fetelor! Mi-au iesit la fel de prost analizele, ca de obicei. De data asta a iesit lupus pozitiv, semn ca am vreo cariuta sau niste nisip care coboara...Fac Clexane de la inceput in sarcina!id="Verdana">_____________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E primele 10 zile ale cm[ruga] pentru [copil]http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">imi pare rau pt analizele proaste[grup]ai fost la medic ce zice?Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...