Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste.Felicitari CaMila,Valy,Kimmy!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Moni, Alex toate acele medicamente trebuie sa le iau in fiecare zi, am vazut ca voua v-a dat unele dintre ele doar primele 10 zile ale cm, eu cum trebuie sa fac ca nu mi-a scris. In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Miky, nu mi-am mai modificat eu statusul, acum le iau pe toate in fiecare zi, non-stop deci....le iei in fiecare zi Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 227
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui draguta
Kovaks iti doresc sarcina usoara si la termen cu un copilas sanatos. E usor de spus in cuvinte, inteleg ca tu ai incercat doar 8 luni NU stiu cum ai reactiona tu sa ai mai mult de 10 ani de incercari si 37 ani
subscriu, desi eu am 34 ani si 1 an jumate de incercari desi, te felicit Kovacs - ai o constructie care nu te-a lasat sa te consumi nu toate suntem la fel felicitari pentru sarcina!!! Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
S-a mai trezit inca o doamna [:-)))][:-)))][:-)))] Nu va enervati fetelor gradina lui Dumnezeu e mare ![flo] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
[mariaj][:-)))] Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
S-a mai trezit inca o doamna [:-)))][:-)))][:-)))] Nu va enervati fetelor gradina lui Dumnezeu e mare ![flo] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
[mariaj][:-)))] Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Ce tare e primul emoticon...eu nu l-am observat pana acum [:D] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
S-a mai trezit inca o doamna [:-)))][:-)))][:-)))] Nu va enervati fetelor gradina lui Dumnezeu e mare ![flo] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
[mariaj][:-)))] Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Ce tare e primul emoticon...eu nu l-am observat pana acum [:D] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
hihi [:D] Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

desi speram sa nu va inflamati si sa cititi printre randuri, sa luati ceea ce este bun din mesajul meu se pare nu sunt sanse cu voi, pentru ca asa cum am zis aveti o stare de incordare si reactionati ca atare. Din sincera compasiune si intelegere pentru ceea ce simtiti am vrut sa va fac sa vedeti lucrurile si din alta perspectiva indiferent ca aveti sau nu structura psihologica potrivita. Sunt perfect constienta ca unele dintre voi aveti probleme serioase si de aceea nu puteti avea copii, deocamdata....dar care era mesajul meu anterior, chiar si pentru acelea dintre voi?! Din ceea ce am mai citit am vazut ca unele probleme sunt si din cauza alimentatiei. Noi renuntasem in mare parte la carne inainte sa raman, multe fructe legume sucuri verzi etc. Pe blogul Oliviei Steer gasiti informatii utile de la cititoare care au reusit sa ramana insarcinate dupa multi ani prin metode naturiste. O zi buna! [gravi] 20+ [fetita] Karina, comoara noastra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kovacsc
Lucianamona sper sa te simti prost pt ceea ce ai scris "gradina lui dzeu este mare". Chiar nu am avut intentii rele si nu am vrut sa jignesc pe nimeni asa cum ai facut tu cu mine.Sa iti fie rusine!!! [gravi] 20+ [fetita] Karina, comoara noastra
Da da da [pk] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite de asta suntem toate pe forum... exista doua categorii de oameni - cei care sunt in situatia noastra, si cu care putem vorbi despre aceste lucruri fara bariere - si cei care nu sunt in situatia noastra si nici nu o inteleg pe de-a-ntregul - si cu acestia nu se poate vorbi asa relaxat cum o facem noi aici Kovacs sunt sigura ca intentiile tale sunt dintre cele mai bune insa, inainte de a face aprecieri despre incordarea unora sau altora sau despre indarjirea noastra, incearca putin sa intelegi cati ani ai? daca ai peste 30 , repet! Jos palaria, ca ai putut sa fii atat de relaxata (acum inteleg ca ai doi copilasi - cand povesteai povesteai de primul?). daca aveai deja un bebelin acasa, era usor intr-adevar sa astepti in voia sortii.... oricum tare dragalasa fetita din poza sa iti traiasca!!! Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...