Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (10)


Recommended Posts

bubu, dr meu a fost micu, cred ca si al tau, am vazut ca ai scris sau intrebat si la subiectul fiv cluj mai demult dar sibiul ti-a purtat noroc, poate ca asa va fi si pt. mine...cat despre gemeni si nastere as putea sa-ti spun mai multe , lucrez in domeniu si au trecut multi gemeni prin mainile mele de 15 ani incoace[:)] cei mai multi nascuti peste gr de 2 kg , oricum gemenii sunt mai rezistenti decat nn cu aceeasi greutate,te pup si stai linistita "Toate visele le putem transforma in realitate dar mai intai trebuie sa ne trezim din ele"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
Beta in Z 9, deci dupa 48 de ore, 258.46[olala][olala][olala][olala] Nu va pot spune ce simt acum... [gravired]fericita!!
Deci sunt 2 [bb][bb]. Ce frumos a crescut beta!!!![olala][olala][olala] Multa sanatate[pup] Camrynna, te asteptam cu un beta la fel de frumos[majoreta][majoreta][majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor! Va doresc sa simtiti si voi ce simt eu acum. Am vb cu dr si a zis si el ca cel mai sigur sunt 2. S-a bucurat si el! A zis ca-mi sta la dispozitie cu orice...sa-l tin la curent cu toate...sa sun de cate ori am nevoie de un sfat ca ma ajuta cu drag. Sotu cred ca se imbata in seara asta![alcool] [gravired]fericita!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...