Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 271


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui violab
Citat:
citat din mesajul lui mirela2
viola buna[pup] ca nu te am mai vazut de mult medrol banuiesc ca e tot un soi de metipred ....adik un soi de prednison....eu la primele 2 fiv tot 5 zile am luat....am vazut ca la alte fete li s a dat pana la beta si chiar dupa beta...... fiecare cu schema si tehnica lui. pup si bafta [ruga]
mirela[pup]fata frumoasa. Ce mai faci tu draguta? Mai sa stii ca eu am inceput sa-l iau de la inceputul stimularii cite 1/2 de pastila ca mi s-a parut cam mult 16 mg. Insa vad ca mi-a scazut imunitatea cam mult ca am racit. Sper sa nu fi gresit facind asta. Fetelor ce stiti? E vreo problema daca sunt racita la punctie? Va multumesc mult de raspuns.[pup][pup][pup] ____________________________ Anul asta voi fi [gravired]
ce sa fac puiule....mai nik....ma pregatesc si eu de fiv 3.. in rest mai nimik interesant [flo] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, fetelor. Ioana, imi pare tare rau, iti doresc sa mearga totul mult mai bine pe cm natural. Si eu ma gandeam sa incerc asa, sper sa fie de acord doctorita Codreanu. Bytzi, si pentru tine imi pare tare rau, ce zice medicul de progesteronul tau, care ar fi cauza pentru aceasta valoare msi marisoara? Mult noroc luna urmatoare, sa speram ca va fi bine. Buburuza, Anca, eu acum astept si strang banuti pentru inca o incercare. M-am cam demoralizat pentru ca mi-au iesit analizele proaste acum vreo 3 luni (rezerva ovariana scazuta). Ma tot gandesc ca daca tot nu mai am sanse la prea multe incercari sa aleg clinica cu cele mai multe sanse. Pana la urma oriunde pot fi "cele mai bune sanse", totul e sa fie sansa ta. Apropo de analize, le-am repetat acum o luna si au iesit mai bine de data asta. Asa cred eu. FSH - 6,7 mUI/mL (3.5-12.5), estradiol 226.1 pmol/L (46-607), LH -6.1 mUI/mL (2.4-12.6). Acum le-am facut la Synevo. Estradiolul e marisor dar e oare atat de mare incat sa camufleze FSH? Nici nu mai stiu ce sa cred, as vrea sa le mai repet. Voi ce parere aveti, cine se pricepe? Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...