Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 271


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Veronici[pup]unul si bun este de ajuns sa-i faci o surioara lui Rares ,nu am intrat deloc pentru-ca am stat in pat mi-a fost rau ma dureau ovarele si ficatul cred ca de la anestezie Buburuza mai este putin pana vineri [ruga] si acum despre puiuti mei am avut 4 ovocite si ca de obicei restu chistulete am sangerat dupa punctie si am avut mesa iar azi se iubisera toti asa ca avem 4 embrioni.Cocei mi-a zis ca arata bine si am vorbit cu ea si de AH si a fost de acord avand in vedere ca sunt la al treilea FIV. [pup]pe toate acum voi reusi....[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, m-am mai linistit putin si am reusit sa intru pe forum. As avea o intrebare catre cele cu FIV-uri nereusite - voua cand v-a venit ciclul? Eu tratamentul l-am oprit de vineri si deocamdata nimic, in afara de 2 picaturi crem-maro ieri...in rest, niciun semn cum ca ar veni... la voi cum a fost? Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fc-anca mie de ambele dati mi-a venit a 3-a zi dupa ce am oprita utrogestanul. Dar, sunt cazuri in care intarzierea este mai mare, asa ca nu te impacienta deocamdata![pup] ------------------------------------ Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui fc_anca
buna fetelor, m-am mai linistit putin si am reusit sa intru pe forum. As avea o intrebare catre cele cu FIV-uri nereusite - voua cand v-a venit ciclul? Eu tratamentul l-am oprit de vineri si deocamdata nimic, in afara de 2 picaturi crem-maro ieri...in rest, niciun semn cum ca ar veni... la voi cum a fost? Anca
mie la primul fiv, joi am intrerupt tratamentul, iar rusii mi-au venit duminica seara asa ca e normal, nu te mai stresa... [pup] Moshulik [gravi]+11
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am inteles, va multumesc mult! Daniela, mai am 2 embrioni ramasi, dar de calitate mai slaba. am avut 5 in total, 2 f buni si 3 slabuti. dar nu imi mai fac sperante mari, avand in vedere ca astia f buni nu s-au prins... am zis ca o sa incerc cu ei totusi in iunie va pup Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fc_anca nu se stie niciodata.Fa o luna pauza si incearca.Daca nu erau de calitate buna nu i-ar fi congelat,cel putin eu am avut unul de 6 celule dar foarte fragmentat si embriologul a spus ca nu are rost sa-l pastram.Eu iti doresc mult noroc. Verga e foarte bine ca faci AH,ajuta foarte mult.Bafta mare. Bubruza am scos majoretele la incalzire [:)] 2010 va fi anul meu norocos DOAMNE AJUTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...