Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 271


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui veronici
Verga,Buburuza,Brunadria tin pumnii pana la beta. Eu si Verga il facem pe 22 asa ca....pana atunci eu una rup patul [:)] [url="http://s242.photobucket.com/albums/ff201/veronici/RARES/?action=view¤t=2a10051c.pbw"]slideshow rares stefan la 1 an[/url]
Sa ne dea DD reusita la toate!!!Eu nu mai am mult![:D] ------------------------------------ Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui yvonne
Raspunsul era de fapt ptr. anda82. [:D]
Yvone, multumesc pentru raspuns. Ma intrebam de ce este diferit!!! Si nu intelegeam...si pana ajung cu analizele la dr peste o luna...imi faceam o gramada de ganduri... Daca tie ti-a spus ca e ok, m-am linistit.[pup] Oricum sunt trista ca e a doua oara cand repet toxo. gondi IgM si-mi iese rezultatul indeterminat si mi se recomanda sa repet peste 10 zile.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anda multumim , bafta multa si tie[pup] buburuza mult a fost , putin a ramas.. abia astept sa vi cu beta mare ,am zis ca vom reusi de data asta! cu tot stresul pe care l am avut , bebe e cu mine acuma si sunt f fericita,sper sa ramana pana la capat[olala] .. mai avem un pic si ocupam si noi loc la odiseea mult asteptata.. verga , veronici va doresc din suflet sa reusiti ! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...