Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 271


Recommended Posts

Bruni draga, eu am incredere in puiul tau invingator si acum dac tot am zis ca de data asta reusim,[ruga] TREBUIE sa fie asa! [pup] Anda, Morena o sa va tinem pumnii indiferent daca vom avea bebe la purtator sau nu, dar cel mai frumos ar fi, intr-adevar, sa aveti niste exemple pozitive in fata! Sa DD sa fie bine...[pup] ------------------------------------ Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

draga mea , am fost tari pana acuma , am trecut prin atatea, sigur d zeu te rasplateste! o sa fie bine ! am eu o presimtire pt amandoua[pk] deci: curaj!! am si eu un test in casa dar la mine e mult prea devreme si in z a 13 merg direct la beta!! hai zuzabuburuza [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] sigur sunt doua liniute[olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va tin pumnii stransi, stransi. Haideti cu testele +++++++ sa ne dati si noua sperante, la cele care urmam [majoreta][majoreta][majoreta] Morena tu unde faci FET-ul, ca nu am retinut[batcap]Si eu tot 4 puiuti mai am si sper sa fac luna aceasta.Vineri ma duc la eco, ziua a 12-a
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adhnana, am sunat si mi-am facut programare la dr Cocei pe 25 mai sa merg cu dosarul sa vedem ce spune. Mi-a venit rezultatul de la secretii si tot este ok, insa toxoplasma ig M este incert, desi in scadere trebuie repetat.Astept AMH pe 5 mai, sper sa nu am surprize.[pup] si iti doresc succes sunt alaturi de tine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...