Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

oare sunt gravida? un raspuns va rog


Recommended Posts

Bun gasit, Sunt noua pe acest forum, va urmaresc demult discutiile si va citesc cu drag sfaturile, dar acum m-am gandit sa scriu si eu. Incercam, eu si sotul meu,de vreo doi ani sa avem copii. Am avut o sarcina acum 9 ani (eu am 32), dar am renuntat. De atunci nimic. Am CM regulat, de 28-30 de zile. Niciodata nu a intarziat. Acum sunt in ziua 32 si nu a venit, oare sunt gravida? Ma dor sanii si am crampe ca la menstruatie, este oare posibila o sarcina? Astept un raspuns de la voi, daca aveti o parere, daca vi s-a intamplat si vou la fel... Multumesc mult!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daca tot sunt pe forum, incerc sa-ti raspund eu, cu toate ca cel mai bine ar fi sa intri pe "Aspirante optimiste", acolo gasesti chiar toate raspunsurile. Teoretic si practic, ar trebui sa fi insarcinata, in sensul ca o intarziere "nejustificata" de alte influente (tratamente hormonale sau o raceala puternica) presupune o sarcina, mai laes ca ai si alte "semne" - dureri abdominale. Cel mai sigur ar fi un test si, mult mai sigur, o analiza de sange beta hcg, pentru ca unoeri poti sai ai si teste fals negative, daca, de exemplu, ai ovulat mai tarziu. Pentru mai multe pareri, posteaza intrebarea ta la "Aspirante", fetele ar fi foarte fericite sa te ajute, de altfel, acesta este scopul forumului.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...