Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 76
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu prea stiu cum sa scriu ceva despre subiectul topicului fara a raspunde la mesajul anterior ----------------------------------------------------------------------- deci o info we viitor clubul de plimbareti din Chania va face inaugurarea noului sezon pt cheile,defileul SF MARIA Dupa ei deci traseul de 17 km va fi declarat deschis Veniti aici vreti SA FACETI ACEASTA PLIMBARE.....lunga va trebieu o buna conditie fizica ,incaltaminte cu talpa groasa care tine glezna bine apa palarie ochelari soare,aparatul de fotografiat si o aspririna inainte(daca nu sunteti vre un fenomen....ASPIRINA ajuta la febra muschiulara de 3 zile) numai bine cm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alte info ______________________________________________________________________ Daca sunteti in aeroport in chania creta puteti sa luati busul pina in oras si din oras (daca vreti sa inchiriati masina) Din 15 .04.2010 orarul pt bus Chania la KTEL spre aeroport plecari 5.45_8.30_9.30_13_16.30_17_20.30 Aeroport spre Chania: 7.15_9.15.10.45_14.15_16.50_18.50_21.15 _____________________________________________________________________ anek lines compagny WWW.ANEK.GR tel 0030 28210 27500 CHANIA tel 0030 2810 222481 HERAKLION Daca veniti cu masina personala -din portul PIREU catre chania si PIREU catre Heraklion Pe datele iulie 3_10_11_16_17_18_24_30_31 august 1_2_4_6_7_8_9_11_13_16_17_18_20_21_22_25_27_28_29_30 DIN HERAKLION SI iunie 19_26 iulie 3_10_11_16_17_18_23_24_25_28_29_30_31 august 1_4_5_6_7_8_11_13_14_15_16_19_20_21_22_23_26_27_28_29 sept 1_4_5 DIN chania aveti 30% REDUCERE DECK & ATS 50% LA CABINE SI MASINA GRATIS DEASEMENI PASTRATI CEL PUTIN O SAPTAMINA BILETELE DE VAPOR CA AVETI ACOLO ASIGURARE GRATIS PT 7 ZILE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut am facut un concediu superb in Creta. Iti dau dreptate in ceea ce priveste Santorini - nu merita sa-l tratezi cu o vizita de doar o zi , este o insula superba cred ca m-as putea muta acolo daca nu ar fi vulcanul. O singura nemultumire am avut cu Creta - ne-am dus sa vedem cele 10000 de mori de vant pe platoul Lasithi si surpriza : mare teapa daca mai erau 2-3 pe la carciumile in zona [q]. Ce s-a intamplat cu ele ???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabitza2005
Anul trecut am facut un concediu superb in Creta. Iti dau dreptate in ceea ce priveste Santorini - nu merita sa-l tratezi cu o vizita de doar o zi , este o insula superba cred ca m-as putea muta acolo daca nu ar fi vulcanul. O singura nemultumire am avut cu Creta - ne-am dus sa vedem cele 10000 de mori de vant pe platoul Lasithi si surpriza : mare teapa daca mai erau 2-3 pe la carciumile in zona [q]. Ce s-a intamplat cu ele ???
La toti ne pare rau dupa vestigiile trecutului...vezi morile care in trecut irigau....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...